הדרך שבה אנשים מארגנים אירועים ופעילויות מיוחדות או סתם בילוי פשוט עם החברים עומדת להשתנות עם שחרורו של יישום המארגן החדש; AreYouIn. האפליקציה מאורגנת ופשוטה לשימוש, היישום מאפשר למשתמשים ליצור אירוע עם פרטים ספציפיים, הגבלת מספר האורחים, התממשקות עם היומן בטלפון שלך ומאפשר לקבל משוב מהיר מהמוזמנים בצורה פשוטה וקלילה. שחרורה של האפליקציה לחנויות תאפשר למשתמשים לנהל את התוכניות שלהם בצורה טובה יותר, באופן חופשי יותר, וללא מילים מיותרות.

אחד מהפיצ׳רים המיוחדים באפליקציה היא היכולת לקבוע את כמות המשתתפים המדויקת שיכולה לאשר הגעה. דבר שיחסוך למשתמש זמן רב וכאב ראש גדול, לעקוב אחר כל אחד, או לבטל אנשים כי יותר מידי אישרו שיגיעו …

תכונות שכאלה הן מה שנותנים לאפליקציה את התחושה של סדר וארגון שמותאם אישית לצרכים שלך. עוד תכונה שימושית היא היכולת לתת למשתמשים לסנכרן את לוח שנה האישי שלו עם האירועים שנקבעו באפליקציה. באשר לעתידה של האפליקציה, קיבלנו הבטחה מהצוות שתוך זמן לא רחוק, יוזרים יוכלו לארגן אירוע שלם, עם כל מרכיביו דרך האפליקציה.

AreYouIn זמינה בחינם בחנויות של App Store ו- Google Play.

AreYouIn הוא רעיון שנוצר ופותח על ידי המייסדים, טל הולנדר והאחים, איתי וגיל נפתלי, שכבר הצליחו עם האפליקציה האחרונה שלהם – “Me App". הקבוצה, שממוקמת בדירה בלב תל אביב, פיתחה אפליקציה מוצלחת כדי לשפר את הזמן והיעילות של המשתמשים בכל מה שקשור לתכנון אירועים עם חברים ומשפחות. המטרה לכולם ברורה ואחידה – להפוך את החיים שלכם לקצת פחות חופרים.