אפליקציות השבוע

תנו למוסכים להתחרות על תיקון הוגן לרכב שלכם, מעולם לא היה פשוט כל כך לצלם אנימציה בעצמכם, כיצד תארגנו מפגשים חברתיים בקלות ואיזה משחק אסטרטגיה יגרום לכם לשקוע בסמארטפון. אפליקציות השבוע:

תנו למוסכניקים לרדוף אחריכם

רבים יסכימו כי גם עולם המוסכים זקוק לרפורמה משלו. בעוד שמחירי הטיפולים ברכב רק מאמירים, מנסות גם אפליקציות שונות לעשות קצת סדר במחירי המוסכים. אפליקציית אנג'י עושה זאת לאחר שמנתחת את תקינות הרכב באמצעות רכיב ייחודי ואליה מצטרפת לאחרונה אפליקציית 'גלגלים'.

באמצעות האפליקציה ניתן לקבל הצעות מחיר על טיפול ברכב. באפליקציה מתחלקים הטיפולים לכמה קטגוריות: תיקונים כלליים, טיפול תקופתי, חלקי חילוף ותיקוני פח וצבע. מזינים באופן חד-פעמי את פרטי הרכב, בוחרים את הקטגוריה הרצויה ואת אזור המגורים והבקשה נשלחת באופן אוטומטי למוסכים רבים בסביבה.

לאחר זמן קצר שולחים המוסכים הצעות מחיר לטיפול המבוקש, בצירוף מפרט המסביר מה יתבצע בו. ניתן גם לצפות בחוות דעת על כל מוסך ומוסך וכך להגיע מוכנים יותר ועם כמה שפחות סיכוי שיעבדו עליכם.

להורדה: אנדרואיד | iOS

מפגש חברתי בלי כאב ראש

אם ניסיתם פעם לארגן מפגש חברתי באמצעות ווטסאפ או באמצעות המסנג'ר של פייסבוק, בטח גיליתם כי מדובר במשימה בלתי אפשרית. כל משתתף בקבוצה חייב להשמיע את דעתו ואילוצים שונים של המשתתפים משתחררים ללא הרף לקבוצת הווטסאפ המשותפת.

האפליקציה הישראלית Are You In מנסה לעשות את החיים קצת יותר קלים עבור מארגני המפגשים. אז אם אתם מתכננים לארגן לחברים בילוי בבר או במסעדה, יציאה משותפת לסרט או משחק כדורגל – כדאי שתבדקו גם את האפליקציה הזאת.

קרא עוד:  הטלפון אבד או נגנב? כך תנסו לעלות על עקבותיו

באמצעות האפליקציה ניתן לבחור אירוע מרשימת התבניות המוכנות או ליצור אירוע חדש. השלב הבא יהיה להזמין את החברים ישירות מרשימת אנשי הקשר, לבחור מיקום, תאריך, שעה, להזין פרטים נוספים ולחכות לאישורי הגעה מהמוזמנים.

ניתן גם להגביל את רשימת המוזמנים, כך שאם אירוע מוגבל לחמישה אנשים ואלה אישרו את ההגעה, יסגר האירוע עבור המוזמנים האחרים. בנוסף, ניתן גם לסנכרן את האירוע ביומן האישי ובזכות הממשק עם אפליקציית Waze ניתן יהיה להגיע לאירוע במהירות ובקלות.

להורדה: אנדרואיד | iOS

כשבראש הצבא עומדת מפקדת

בין אם אתם מודים בכך ובין אם לא – את מרבית הזמן הפנוי שלנו אנו מעבירים עם הסמארטפון. ואם יש לכם הרבה זמן פנוי ואתם חובבי משחקי אסטרטגיה, יתכן שתמצאו עניין במשחק הבא.

Spartania, שפותח בסטודיו אפליקציות ישראלי, מביא אל מסך המובייל עלילה שבמרכזה עומדת עיר שעליה אתם נדרשים להגן. כיצד עושים זאת? באמצעות צבא מיומן שאותו תגייסו: קשתים, פרשים ועוד יחידות שונות ומגוונות. באמצעות אותו צבא תצטרכו להגן על העיר שלכם אך גם לתקוף צבאות אחרים, חלקם של שחקנים אחרים ברחבי העולם.

אז במה שונה משחק האסטרטגיה מכל משחק אחר? קודם כל מיד תשימו לב לדמויות ההומוריסטיות המשתתפות בו, כמו גם האפשרות לבחור את מין המפקד/ת. אחר כך תתפלאו מנפח הזיכרון שהוא תופס במכשיר (רק 19 מגה-בייט) וגם לא תזיק גאווה ישראלית, שכן המשחק פותח בסטודיו מקומי ששמו Spartonix וכבר זכה לפופולאריות רבה.

קרא עוד:  גם חנות האפליקציות של גוגל תזכה לעיצוב כהה

להורדה: אנדרואיד | iOS

אנימציות בצ'יק

בעוד שפורמט ה-GIF הוצג לראשונה עוד בשנת 1987, לאחרונה זוכה הפורמט לעדנה מחודשת, במיוחד ברשתות החברתיות.

ובכדי לייצר אנימציות GIF בקלות ובמהירות ישנן בחנויות אפליקציות רבות לכך. אחת מהן היא אפליקציית Piku Piku שעושה זאת בצורה מאוד פשוטה. כל שיש לעשות הוא לבחור את מצלמת המכשיר הרצויה, קדמית או אחורית, ללחוץ על כפתור הצילום ובאמצעותו ללכוד אנימציה קצרה שתופק בפורמט GIF או כקובץ וידאו.

לפני הצילום ניתן להוסיף פילטרים גרפיים שונים, חלקם פתוחים לשימוש ובאחרים תוכלו להשתמש רק אם תרכשו את הגרסה המלאה של האפליקציה (19.9 ש"ח, אם שאלתם). נוסף לשימוש בהם תוכלו להחליט אם להפעיל את המבזק בזמן הצילום.

פשוט, מהיר ומשעשע מאוד.

להורדה: iOS

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.