האם סמסונג (Samsung) מנסה לעשות מעשה Galaxy S4 גם ב-Galaxy Note 3? לפי מקורות לא רשמיים עד סוף השנה מתכננת החברה להשיק שתי גרסאות נוספות ל Note 3 .

אחת השמועות מדברת על גרסה גמישה במהדורה מוגבלת. זה לא סוד שסמסונג, LG ועוד חברות בשוק מפתחות מסכים גמישים אך האם הם יראו אור בקרוב אצל הראשונה? בהמשך למה שדיווחנו לכם בעבר, אנו מקבלים חיזוקים נוספים כי סמסונג תשיק בכמות מוגבלת את פאבלט ה- Note 3 עם מסך גמיש בכדי ליצור באז ולמשוך את תשומת הלב למוצריה. מה היתרון בטכנולוגיית מסכים גמישים אם הרי בכל מקרה ישנם חלקים במכשיר שאינם גמישים? מסך גמיש יאפשר להקטין את העובי, משקל ויהיה עמיד יותר למכות ונפילות ואולי יאפשר גם למעצבים לפתח עיצובים חדשים כגון כפתורים צדדיים או להציג התראות על צד המכשיר.

ויש גם שמועות על גרסה מוזלת. האתר הקוריאני ETNews, שסיפק מידע פנימי מדויק בעבר, טוען כי סמסונג תוציא גרסה מוזלת שלהערכתו תשווק בסוף הרבעון האחרון של השנה. המכשיר יהיה מבוס על מסך LCD במקום מסך ה-Super AMOLED של החברה, ומצלמת 8 מגה-פיקסלים במקום 13 מגה-פיקסלים. לגבי שאר הרכיבים לא ידוע עדיין על שינוי.

באמצעות החלפת חלק מהרכיבים תקטין סמסונג בכ-30% את עלויות הייצור ותאפשר בזאת לתמחר את המכשיר נמוך יותר. לפי הדיווח, התוכנית המקורית של סמסונג הייתה לשווק את ה-Note 3 ואת הגרסה המוזלת שלו ביחד, אולם היא קיבלה רגליים קרות בגלל חשש ליצירת תדמית רעה לסדרה כולה.

קרא עוד:  סמסונג: התקלות ב-Galaxy Fold תוקנו