האם אפל (Apple) יוצאת 'למסע צלב' לחיסול יציאת ה-3.5 מ"מ לחיבור אוזניות בכל מכשיריה? לאחר השקת iPhone 7 (אייפון 7) ללא שקע האוזניות – ואחרי שסיפרה כי מדובר בחיבור מיושן ואנלוגי בעל איכות נמוכה בהשוואה לחיבורים דיגייטלים, שגם תופס שטח יקר בנבכי המכשיר – החברה מקופרטינו בוחנת את הסרת היציאה גם מקו מחשבי סדרת ה-MacBook Pro (מקבוק פרו).

על פי צילומי מסך שהועלו לטוויטר נראה כי אפל עורכת סקר משתמשים בנוגע להרגלי השימוש שלהם עם ה-MackBook Pro, ואחת השאלות מתייחסת באופן ישיר וברור ליציאת האוזניות.

אך לא רק שקע האוזניות על הכוונת של אפל. ייתכן כי החברה בוחנת גם אפשרות להסרה של כניסות ה-USB וכניסת כרטיס הזיכרון שכן היא שאלה משתמשים "כיצד אתם מעלים תמונות אל מחשב המקובוק פרו ממצלמה דיגיטלית", כשבין האפשרויות השונות "כניסת USB", "כניסת כרטיס הזיכרון", "באמצעות כבל", "באופן אלחוטי" ו"אחר". נראה כי בחברה מתכוונים לבחון הסרת כל היציאות והמחברים הללו והחלפתם ביציאת USB Type-C כפי שנעשה בדגמים העדכניים של מחשבי ה-MacBook של החברה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.