טרם פתיחת MWC 2018 גוגל הכריזה על גרסה 1.0 של ARCore, פלטפורמת המציאות הרבודה של החברה המיועדת למכשירי אנדרואיד, כשברשימה יש 13 מכשירים נתמכים. ערכת הפיתוח ליישומי מציאות רבודה כוללת מגוון שיפורים כשהבולט שבהם היא שיפור היכולת להבנת המרחב המאפשרת להצמיד עצמים וירטואלים לעצמים פיזיים שאינם ישרים.

TreeGifכאמור, הזמינות של הפלטפורמה מתרחבת והיא מוצעת כעת גם במכשירים שאינם תוצרת גוגל. ניתן להוריד אותה אל ה-Galaxy S8, S8 Plus, S7, S7 Edge ו-Note 8 של סמסונג (Samsung); ה-V30 ו-+V30 של LG; אל Zenfone AR של אסוס (ASUS) ואל OnePlus 5.

על מנת לחגוג את היציאה מבטא שיתפה פעולה גוגל (Google) עם מפתחי אפלציות מציאות רבודה מובילות וזאת על מנת להדגים את היכולות. Snapchat תשתמש בפלטפורמה כדי לדמות ביקור באיצטדיון קאמפ נואו ואולפני סוני (Sony) אף יצאו בהכרזה על המשחק Ghostbusters World, משחק מציאות רבודה בסגנון Pokemon GO המשתמש בפלטפורמה כדי להציג רוחות מעולם 'מכסחי השדים' בעולם האמיתי.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.