רוב יצרניות הטלפונים הגדולות ידלגו כנראה על IFA 2017, והשטח כנראה יישאר פנוי לחברות הקטנות יותר. ארכוס (Archos) הצרפתית, לדוגמה, כבר הודיעה שתציג בתערוכה כמות גדולה של טלפונים וטאבלטים חדשים, כשהבולט ביניהם, לפחות בינתיים, הוא +Diamond Alpha מכשיר שוק ביניים בגימור גבוה ובתצורה בהחלט סבירה.

ל-+Diamond Alpha יש מסך 5.2 אינץ' ברזולוציית FHD ועם ציפוי של Gorilla Glass. המנוע הוא Snapdragon 653, עם 8 ליבות במהירות מרבית של 1.8 ג'יגה-הרץ, והמכשיר מציע 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה לצד 128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון ניתן להרחבה. הסוללה היא בגודל של 3,000 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בטעינת מהירה באמצעות מחבר USB Type-C.

כמו רוב המכשירים המוצעים כיום גם +Diamond Alpha מגיע עם צמד מצלמות מאחור. מדובר בחיישני 13 מגה-פיקסל של סוני (Sony), אחד צבעוני ואחד שחור לבן, מקדימה המצלמה היא בגודל של 16 מגה-פיקסלים, שמציעה אפשרות צילום וידאו ב-4K.

המכשיר יהיה זמין למכירה באירופה באוקטובר תמורת 399.99 אירו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.