כפתורי שליטה ייעודים.

חדשות טובות לקהל הגיימרים: ה'גיים-פאד' מבית 'ארכוס', מחשב-הלוח-שהוא-גם-קונסולה-ניידת, אשר הוכרז באוגוסט השנה עשה עלייה – והוא זמין לרכישה כבר עתה ברשת באג. אלו ישמחו לדעת כי מחשב הלוח קיבל תג מחיר זהה למחיר באירופה ונמכר ב-899 שקל.

טאבלט-קונסולה מבית טוב

כפתורי שליטה ייעודים.

מחשבי לוח בגודל 7-אינצ' הפכו להיות מוצר נחשק, גם בקרב הגיימרים ואלו יכולים להפעיל עליהם שלל משחקים מחנות הגוגל פליי, אך חווית המשחק על-גבי מסך מגע לא יכולה להציע את הנוחות של שימוש בכפתורים פיזיים. לצרפתים התשובה וחברת 'ארכוס', ענקית האלקטרוניקה מארץ הבגטים השיקה באוגוסט את ה'גיים-פאד' – מחשב לוח הכולל כפתורים ייעודיים לשליטה במשחקים, בניהן: 2 סטיקים אנלוגיים, 4 כפתורי כיוון, 4 כפתורי שליטה ו-2 כפתורי כתף. כל מה שגיימר צריך כדי להתחיל לשחק ובקלות.

בנוסף, המפרט כולל: מסך בגודל 7-אינצ' ברזולוציה של 1024×600, מעבד כפול ליבה במהירות 1.5 GHz, מעבד גרפי מסוג Mali-400 MP, זיכרון RAM בנפח 1GB. זיכרון פנימי בנפח 8GB אשר ניתן להרחבה באמצעות זיכרון micro-SD, יציאת HDMI לחיבור לטלוויזיה וכניסת USB. כל הרכיבים עטופים במחשב לוח בעובי של 10 מ"מ ובמשקל של 330 גרם. אך הנקודה המעניינת היא דווקא תג המחיר, שכן המכשיר זמין לרכישה ב-899 שקל, מחיר זהה למחיר ההשקה בשווקים האירופאים.

פתיחת קופסא

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.