כפתורי שליטה ייעודים.

חדשות טובות לקהל הגיימרים: ה'גיים-פאד' מבית 'ארכוס', מחשב-הלוח-שהוא-גם-קונסולה-ניידת, אשר הוכרז באוגוסט השנה עשה עלייה – והוא זמין לרכישה כבר עתה ברשת באג. אלו ישמחו לדעת כי מחשב הלוח קיבל תג מחיר זהה למחיר באירופה ונמכר ב-899 שקל.

טאבלט-קונסולה מבית טוב

כפתורי שליטה ייעודים.

מחשבי לוח בגודל 7-אינצ' הפכו להיות מוצר נחשק, גם בקרב הגיימרים ואלו יכולים להפעיל עליהם שלל משחקים מחנות הגוגל פליי, אך חווית המשחק על-גבי מסך מגע לא יכולה להציע את הנוחות של שימוש בכפתורים פיזיים. לצרפתים התשובה וחברת 'ארכוס', ענקית האלקטרוניקה מארץ הבגטים השיקה באוגוסט את ה'גיים-פאד' – מחשב לוח הכולל כפתורים ייעודיים לשליטה במשחקים, בניהן: 2 סטיקים אנלוגיים, 4 כפתורי כיוון, 4 כפתורי שליטה ו-2 כפתורי כתף. כל מה שגיימר צריך כדי להתחיל לשחק ובקלות.

בנוסף, המפרט כולל: מסך בגודל 7-אינצ' ברזולוציה של 1024×600, מעבד כפול ליבה במהירות 1.5 GHz, מעבד גרפי מסוג Mali-400 MP, זיכרון RAM בנפח 1GB. זיכרון פנימי בנפח 8GB אשר ניתן להרחבה באמצעות זיכרון micro-SD, יציאת HDMI לחיבור לטלוויזיה וכניסת USB. כל הרכיבים עטופים במחשב לוח בעובי של 10 מ"מ ובמשקל של 330 גרם. אך הנקודה המעניינת היא דווקא תג המחיר, שכן המכשיר זמין לרכישה ב-899 שקל, מחיר זהה למחיר ההשקה בשווקים האירופאים.

פתיחת קופסא