רשת באג החלה לשווק את מכשיר הסלולר הראשון של חברת ארכוס (Archos) הצרפתית בישראל. זהו ה-Archos 50 Platinum, מכשיר גדול מימדים עם מסך 5 אינצ’ ומעבד מרובע ליבה.

המכשיר מספק יחס של ביצועים מול מחיר לא רע בכלל, כאשר תג מחירו ברשת יעמוד על 1,199 שקל ותמורתו יקבלו הרוכשים מכשיר עם מעבד מרובע ליבה Qualcomm 8225Q Cortex-A5 בתדר 1.2GHz עם 1 ג’יגה ראם ו-4 ג’יגה לאחסון, מסך ברזולוציה של 960×540, מצלמה 8 מגה פיקסל עם פלאש LED וצילום וידאו 720p ומצלמה קדמית 2 מגה פיקסל. הוא רץ על מערכת האנדרואיד 4.1.2 Jelly Bean ומחוזק עם סוללה בעלת הספק של 2,000 מיל אמפר יחד עם תקשורת GPS, WiFi ו-Bluetooth וחריץ SIM כפול.

Archos 50 Platinum הוא אחד משלושה מכשירים שהכריזה ארכוס באמצע השנה וזהו הדגם האמצעי, כשהדבר המבדיל בינו לדגם היקר היא הסוללה בעלת קיבולת נמוכה יותר ומסך ב-0.3 אינצ’ קטן יותר.

מכשיר זה מצטרף לשורת מכשירים מוזלים שהושקו ברשת של Xtreamer  ובניהם ה-Xtreamer Aiki 4/5, JoyZ והאחרון Ben-G.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.