ילדי שנות ה-80' וה-90' לבטח זוכרים את אולמות הארקייד שהיו כה פופולאריים בקניונים. כעת ברשת באג מאפשרים לחוות את אותה הנוסטלגיה של משחק על מכונת ארקייד בבית עם תחילת המכירה של Arcade1Up, מכונות ארקייד המיועדות להרכבה עצמית.

מכונות ארקייד קלאסיות נוטות להיות יקרות, כבדות, קשות להשגה הדורשות ידע טכני כדי לתפעל אותן. בניגוד אליהן מכונות המשחק של Arcade1Up נועדו להקל על הבעיות הללו ובחברה מתהדרים בשימוש בלוחות בקרה אשר זהים ללוחות המקוריים, המשחקים בעלי רישיון מחברות המשחק המקוריות וכן עיצובן החיצוני של המכונות משלב אומנות התואמת למשחקים המותקנים עליהן.

אך בניגוד למכונות ארקייד בגודל מלא, בבאג ישווקו את אלה בגודל שלושת-רבעי המכונה המקורית – במימדים של 116x50x58 ס"מ – גודל ידידותי למשחק על ידי ילדים או בישיבה. לאלה יהיה ניתן לצרף בסיס בגובה של 30 ס"מ המאפשר להגביה את המוכנה למשחק בעמידה.

המכונות של Arcade1Up מצויידות במסך בגודל 17 אינצ' והן מגיעות בקופסא שטוחה עם חלקים להרכבה עצמית. כשהמשקל הכולל של המכונה עומד על 26.5 ק"ג.

כל מכונה יכולה לאחסן בין 2 ל-12 משחקים כל אחת, כאשר ברשת באג ימכרו תחילה המהדורות ה-Pac Man, Street Fighter II ו-Mortal Kombat. אלו מוצעות לרכישה במחיר של 1,999 שקלים הכולל את בסיס הגבהה הניתן במתנה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.