תקופת החגים מאחורינו ורצף השבת-חג גם הוא נגמר. אם הסתכלתם על עצמכם במראה וגיליתם כמה קילוגרמים עודפים שהצטברו כתוצאה מעודף הארוחות בחגים, זה הזמן לקחת אחריות ולהתקין אפליקציות כושר ודיאטה להורדה במשקל. טוב, האמת שגם תצטרכו להתאמן איתן קצת בכדי שבאמת תרדו במשקל…

קומו מהספה והתחילו לזוז

קשה למצוא אפליקציות כושר ישראליות שמשלבות אפשרויות אימון רבות וגם כוללות עיצוב מוקפד ונקי. אפליקציית ZUZU היא אחת כזאת ובין השאר מציעה אימונים קצרים וממוקדי מטרה לצד אפשרות לבניית תכנית אימונים אישית. כל אימון קצר מאפשר לבחור את האזור בגוף עליו נרצה לעבוד, את זמן האימון ואת מטרתו: חיטוב, חיזוק או שריפת קלוריות. בנוסף, ניתן לראות על גבי מפה את מרבית מתחמי הכושר הציבוריים בישראל וישנה אף אפשרות להצטרף בחינם, על בסיס מקום פנוי, לאימון עם מדריך כושר מקצועי המתקיים פעם או פעמיים בשבוע בערים שונות. אם דאגתם, אימון באמצעות האפליקציה לא יפריע לכם להאזין לפלייליסט מהמכשיר שלכם במקביל.

להורדה: iOS | אנדרואיד

 

האפליקציה ליצירת קוביות בבטן

אפליקציה נוספת שתאפשר לכם לבצע אימונים קצרים היא אפליקציית Best Abs Fitness. האפליקציה מתמקדת בחיזוק שרירי הבטן, זאת באמצעות הדגמות וידאו ברורות כיצד לבצע כל תרגיל ותרגיל. ניתן לקבוע מראש את זמן האימון, וישנו "ציר אימון" מיוחד המסייע למשתמש לעקוב אחר איזה תרגילים כבר ביצע באימון, כמה זמן נותר לביצוע ומתי ההפסקה. כך ניתן גם לדלג על תרגילים שונים, ישנם עידודים קוליים בשפות שונות וגם סטטיסטיקה (לא מפורטת במיוחד) שתסייע לכם לעקוב אחר האימונים שלכם. גם תזכורות בנוגע לאימון הבא שלכם תוכלו לקבוע באמצעות האפליקציה.

קרא עוד:  רק באנדרואיד: Shazam תזהה שירים בכל מקום, גם כשמאזינים באוזניות

להורדה: iOS | אנדרואיד

 

מתקפת זומבים על מסלול הריצה שלכם

נמאס לכם מריצות משעממות? יתכן מאוד שהמילה משעמם לא תופיע בלקסיקון שלכם אחרי שתרוצו עם אפליקציית !Zombies, Run. זוהי אפליקציה המציבה לפני כל ריצה שלכם משימה אותה תצטרכו לבצע, כל זאת בליווי עלילה של מתקפת זומבים. כשעל המסך מוצגת מפת האזור בו אתם רצים (זאת בזכות רכיב ה-GPS שבמכשיר) ובאוזנכם נשמעים קולות קשר ואותות מצוקה, אתם תצטרכו לשרוד את מתקפת הזומבים הזאת ולא להפסיק לרוץ. מי אמר שמתקפת זומבים לא יכולה להתרחש בשדרות רוטשילד או על חוף ימה של תל אביב?

להורדה: iOS | אנדרואיד

 

ממחר מתחילים דיאטה!

ירידה במשקל לא רק נעוצה באימוני כושר קפדניים כי אם גם בתזונה נכונה. חלי ממן, העוסקת בליווי קבוצות תמיכה לאורח חיים בריא, השיקה אפליקציה שמטרתה למנוע משומרי המשקל לאכול בין הארוחות ולהפוך את הארוחות עצמן למזינות, בריאות ומסייעות לשמירה על המשקל. המשתמשים יקבלו התראות לפני זמני הארוחות שקבעו, זאת בכדי למנוע פספוס של ארוחות במהלך היום. בכל ארוחה ניתן לקבוע את ההרכב שלה, לעשות שימוש ובנייה של תפריטים מותאמים אישית ולקבל מתכונים וטיפים לאורח חיים בריא.

להורדה: iOS | אנדרואיד

מאתגרים את החברים להוריד במשקל

לא משנה אם אתם טיפוסים שנכנעים ללחץ חברתי או אנשים תחרותיים, ברוב המקרים לחברים טובים יהיה כוח השפעה עליכם. אפליקציית Picok היא פלטפורמה באמצעותה תוכלו לקבל על עצמכם אתגר אותו הציב משתמש אחר, או להציב אתגר למשתמשים אחרים. האתגרים מגוונים מאוד ומושפעים מפרי דמיונו של יוצר האתגר: לדוגמה, ברוח החג האחרון עלו מספר אתגרים הדורשים מהמשתמש לבנות סוכה. אתגרים אחרים דרשו מהמאותגר לעשות קעקוע כזה או אחר והיו אתגרים הדורשים לצלם שלטים מצחיקים. מבצע האתגר יצטרך לצלם את עצמו עומד באתגר וזו הזדמנות מצויינת לאתגר את החברים שלכם בביצוע תרגילי כושר ובירידה במשקל.

קרא עוד:  אפל וספוטיפיי נלחמות על הרווחים בחנות האפליקציות

להורדה: אנדרואיד