אם אתם מגדלים חתול בבית יתכן וכבר נתקלתם במבטים המתחננים לתשומת לב כשאתם מתעסקים שוב ושוב במכשיר אלקטרוני מוזר עם מסך מגע. לחתולים אמנם אין טלפונים וטאבלטים, אך כבר היום הם יכולים לשחק במכשירים של בעליהם. מצאנו 5 אפליקציות שיעניינו במיוחד חתולים (ולפעמים גם את הבעלים).

Cat Alone 2

נוצה שתופיע על המסך, עכביש ענק, נקודת אור שתשייט על מסך שחור ואיך אפשר בלי העכבר הנחשב לאויבו המושבע של החתול. אלה ועוד מככבים בגרסה השנייה של האפליקציה שתאפשר לכם להעסיק את החתול כשגם לו משעמם. אהבנו במיוחד את מנגנון החזרה המתוחכם למסך הבית שרק בני אדם יוכלו להפעיל.

להורדה: אנדרואיד (חינם) | iOS (בתשלום)

Cat Fishing

חתולים אוהבים דגים? נראה שכן. במשחק משייטים כמה דגים במאגר מים וירטואלי ועל החתול לתפוס כמה שיותר מהם. החתולה שלנו נשארה אדישה לדגים והסתפקה במעקב אחריהם במבט מנומנם. נראה שגם האפליקציה התייאשה מהחתולה שלנו ולאחר כמה שניות של חוסר פעילות כבה המסך.

להורדה: אנדרואיד | iOS

Mouse

רוצים לשחק יחד עם החתול? אין בעיה. אתם תמקמו את הגבינה הצהובה, העכבר ירוץ לכיוונה, החתול יתפוס את העכבר, וחוזר חלילה. אגב, למפתחים אוסף של חרקים שונים שיכולים לגוון קצת את הרגלי הצייד של החתול שלכם. את כולם תמצאו בעמוד הראשי של האפליקציה.

להורדה: אנדרואיד

Games for cats

לחתול שלכם יש שמיעה מוזיקלית? הגיע הזמן לבחון גם את זה. בין המשחקים שמציעה האפליקציה, ניתן גם להפעיל "פסנתר חתולים". עם כפות ידיהם יתקשו החתולים לנגן על קלידים מן הסגנון המוכר ועל כן, במקום קלידים תמצאו באפליקציה דמויות חתולים שבכל לחיצה עליהן יושמע צליל בטון שונה.

קרא עוד:  רושעה ישראלית ניצלה פרצה בשיחות הקוליות של WhatsApp

להורדה: אנדרואיד

Paint for Cats

בדקתם כבר את כישורי הציור של החתול שלכם? כדי לבדוק זאת תצטרכו להשתמש באפליקציה הזו, שעולה אמנם 6.9 ש"ח, אך מה לא תעשו כדי לאפשר לחתול להתבטא? עכבר נמרץ יטייל על המסך ובכל נסיון של החתול לצוד אותו, יתווסף כתם צבע. את הציורים תוכלו להוריד למכשיר, לשתף עם חברים ואפילו להדפיס, למסגר ולתלות על הקיר.

להורדה: iOS

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.