אפל (Apple) הודיעה כי היא תארח את אירוע המפתחים השנתי שלה, ה-Worldwide Developers Conference, או WWDC, החל מ-3 ועד ה-7 ביוני בסן חוזה שבקליפורניה.

בהזמנה נכתב "Write code. Blow minds" ("כתוב קוד. ידהים אתכם" בתרגום חופשי) וכפי שאפשר לצפות, ביום הראשון תחשוף אפל גרסאות חדשות של מערכת ההפעלה למכשירם הניידים iOS 13 כמו גם שלל עדכונים ל-macOS, tvOS וגם לשעונים החכמים watchOS.

Apple’s WWDC 2019 is June 3-7: What to expect

הערכות כי השנה אפל תתמקד ביכולות של iOS 13, אולם לא ברור האם אלה יהיו שינויים קטנים וקוסמטיים או שהיא תצליח להפתיע עם יכולות שטרם ראינו. בקהילה הטכנולוגית מקווים לראות את האיחוד בין המערכת השולחנית לניידת, שכן דיווחים על כך שמענו לא מעט בשנים האחרונות. ככל הנראה אפל תציג תשתית ראשונית למפתחים לצורך איחוד אפליקציות בין שתי מערכות ההפעלה.

אבל לפני WWDC 2019, אפל עוד תקיים אירוע נוסף ב-25 במרס. באירוע זה אפל רשמה בהזמנה את המילים It's show time בצבע לבן על רקע שחור, באופן שמזכיר במעט סרטי קולנוע, מה שמחזק את השמועות שהאירוע יתרכז בשירותים השונים שהחברה מציעה ואולי אף יכלול הכרזה על כניסה לשווקים חדשים כמו תחום הזרמת הוידאו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.