זירת הזרמת המוזיקה מתחממת, על-פי דיווח של האתר The Verge, בחברת אפל נמצאים בדיונים מתקדמים עם חברות התקליטים הגדולות בארצות הברית לקראת השקת שירות הזרמת מוזיקה שעל-פי הערכות יקרא 'איי-רדיו' (iRadio).

הדיווח מגיע מידיו של מקור יודע דבר אשר סיפר לכתבים באתר כי חברות המוזיקה הגדולות כמו 'טיים-וורנר' ו'יוניברסל' נמצאים במגעים קדחתניים עם אפל בנוגע להסכמי התגמול בכל הקשור להזרמה של מוזיקה, נראה כי באפל מנצלים את גודל החברה ובסיס המשתמשים על-מנת להפעיל לחץ על חברות התקליטים הגדולות ולהשיג סכום תמלוגים נמוך משמעותית מהמתחרים בתחום. על-פי הערכות באפל מכוונים לשלם 6 סנט על כל 100 השמעות, לצורך השוואה 'פנדורה' שירות הזרמת המוזיקה הוותיק משלם 12 סנט לכל 100 השמעות ו'ספוטפיי' כ-35 סנט על כל 100 השמעות.

כרגע טרם מוקדם להעריך את מחיר השירות, אם כי המקור גורס כי באפל יכולים להפוך את השירות לרווחי גם אם הוא יוצע למשתמשים בחינם בתמורה להשמעה של פרסומות, בנוסף כרגע לא ידוע מתי יוכרז השירות אם ייתכן כי באפל מתכוונים להשיקו לקראת כנס WWDC, הכנס השנתי של אפל למפתחים שיערך ביוני השנה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.