הציפייה לבואו של האייפון (iPhone) הבא, iPhone 5S, מעסיקה לילות כימים את אתרי השמועות השונים. מנסיון העבר, לא תמיד ישנו בסיס איתן לשמועות השונות, ובמקרים אחרים אכן מדובר בגילוי משמעותי בעל קשר חזק למציאות.

כך או כך חשף אמש (ב') אתר השמועות MacRumors תמונות חדשות של iPhone 5S שדלפו לרשת. בתמונות, המציגות את מבנהו הפנימי של המכשיר בפירוט רב, ניתן לשים לב גם למעבד המכשיר. מק"ט היצרן המוטבע על המעבד רומז בסבירות גבוהה כי כנראה ומדובר במעבד חדש, ולא במעבד ישן בעל שיפור מזערי. אם כך הדבר נראה כי זהו הדור הבא של מעבדי אפל, זה המכונה A7.

תכונה נוספת שנחשפה אמש קשורה למבזק המצלמה. עד היום ידעו הדגמים השונים להתמודד עם צילום בתנאי תאורה ירודים באופן סביר בלבד. במכשיר הדגל הבא של אפל נראה כי החברה נתנה דעתה לעניין והחליטה לצייד את המבזק בשתי נורות לד עוצמתיות בעלות צבעים שונים. ניתן לשער כי עובדה זו נועדה לאפשר למכשיר ללכוד את התמונות האופטימאליות ביותר, זאת בהתחשב בתנאי התאורה המשתנים.

iphone_5S_camera_flash-800x380

במהלך החודש האחרון דיווחנו גם על גודלו המשוער של המכשיר. תמונות שדלפו מוקדם יותר החודש, מצביעות על גודל מסך שאינו אמור להשתנות בדגם הקרוב של אפל, בניגוד להערכות קודמות שצפו הגדלה אפשרית של התצוגה. כמו כן, שמועות נוספות בנוגע לדור ה – 5S של אייפון מספרות כי המכשיר יצוייד בסורק טביעות אצבע שימוקם מתחת לכפתור הבית.

קרא עוד:  מבחן DxOMark: מצלמת Note 10 5G במקום הראשון

השקת ה -iPhone 5S  צפויה להתרחש בסתיו הקרוב. זאת במקביל לחדירתה לשוק של מערכת ההפעלה של אפל, iOS 7, שכבר יצאה בגירסת בטא למפתחים.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.