אחרי האייפונים, הגיע תור האייפדים: אפל הודיעה לפני דקות אחדות על אירוע שתקיים ב-22 לאוקטובר בסן פרנסיסקו. בלי הפתעות מיוחדות, אנחנו צפויים לראות סדרה חדש של מכשירי האייפד (iPad), עדכון לגרסת ה-OS X 10.9 Mavericks ומחשבי MacBook Pro חדשים.

על פי דיווחים ברשת מזה זמן, אפל תחשוף גרסה משודרגת למכשיר ה-iPad Mini עם מסך 7.9 אינצ’ אשר יכלול לראשונה את מסך הרטינה, חיישן ביומטרי ומעבד משודרג יותר כשלצידו נראה גם גרסה דקיקה יותר לטאבלט ה-iPad דור 5 בגודל 9.7 אינצ’ עם ה-Touch ID ושבב ה-A7. הטאבלט יקבל עיצוב חדש ואף ישיל ממשקלו כמה עשרות גרמים.  בגזרת ה-MacBook נראה קרוב לוודאי שדרוג למחשבים השונים עם מעבד ה-Haswell לצד שיפור בחיי הסוללה שמבטיח עד 12 שעות שימוש.

בהזמנה לא נמסרו פרטים מלבד המשפט “יש לנו עוד הרבה לכסות (לגלות)” כך שמלבד הדברים הללו, לא נגענו עוד בשמועות הרצות על השעון החכם מתוצרתה. האירוע יתקיים בשעה 20:00 שעון ישראל, ואנחנו כאן כדי לדווח.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.