לקראת ההכרזה ביום רביעי הקרוב, מגיעות אלינו שמועות גם לגביי דורות ההמשך של מכשירי ה-iPod הקיימים, שצפויים לחלוק את הבמה עם מכשיר ה-iPhone הבא. אפל, כך נראה, לא מתכוונת לזנוח את המותג הענק שלה שדעך עם כניסתם של הסמאטפונים לחיינו, שכן על פי השמועות כל אחד ממכשירי ה-iPod הקיימים יזכה לשידרוג, מי יותר ומי פחות.

iPod Suffle

ה-iPod Shuffle הוא נגן המוזיקה הפשוט בסדרת ה-iPod. אין לו מסך, וסביר להניח שלא תוכלו להרגיש אותו בכיסכם. לפיכך, בשל היותו נגן קטן וזול, אין בו הרבה מקום לשיפור. על פי השמועות, מחירו של ה-iPod Shuffle החדש יעמוד על $49, והוא לא יכלול שיפורים רבים. עוד נאמר בשמועות, כי לא ידועים נפחי האיחסון איתם יגיע המכשיר, אך ידוע שהוא יגיע בשמונה צבעים לעומת חמישה של הדגם של השנה שעברה.

iPod Nano
על פי השמועות, הדגם של השנה יכלול שם קוד חדש, ומכאן ניתן להסיק שנראה עיצוב חדש ושיפורים משמעותיים. בשנה שעברה, הדגם היקר ביותר של ה-iPod Nano כלל בתוכו 16GB של זיכרון ונמכר במחיר של $169, והשנה אפל צפוייה להציג מכשיר עם נפח גדול יותר ומחיר יקר יותר. גם פה לא נאמר דבר על מחירו של ה-iPod Nano החדש, אך נמסר כי גם הוא יגיע בשמונה צבעים שונים ומסך איכותי יותר.

iPod Touch
השנה, על פי השמועות, נזכה לראות שתי גרסאות של iPod Touch. טרם נמסר אם מה שיבדיל בניהם יהיה נפח הזיכרון או שמא נראה מכשירים שונים לגמריי. על פי הדיווחים, נראה מחבר נתונים קטן יותר, את iOS 6 במלוא תפרארתה (שכן iOS 6 לא תומכת במלואה ב-iPod Touch מהדור הנוכחי), וקפיצה בנפחי האיחסון, מה שיוביל לעלייה במחירי המכשירים. מחירי המכשירים המשוערים יהיו $299$399, כאשר ייתכן וגם הם יגיעו בצבעים שונים משחור ולבן.

קרא עוד:  סקירה: Roidmi NEX - מי צריך דייסון?

את נכונות השמועות נוכל לדעת רק בסוף השבוע הנוכחי, ביום רביעי, כאשר יסתיים הכנס. אם אפל אכן תכריז על ליין חדש למכשירי ה-iPod, זה יהיה צעד מבורך שמעיד על כך שאפל לא איבדה אמון במכשיריה, ושהיא עדיין מאמינה ביכולות של נגני המוזיקה השונים להשתלב בשוק עמוס סמארטפונים. (מקור)