משתמשים דיווחו בשעות האחרונות על בעיות בהתחברות לחנות האפליקציות (App Store) וגישה לשירות ה-iTunes ומתברר כי אכן ישנן בעיות בשרתים של אפל.

חנות האפליקציות עצמה זמינה לסירוגין והמשתמשים מקבלים הודעה כי הפריט הנבחר אינו זמין למרות לא נעשתה כל הורדה בפועל. באם מנסים לרכוש דבר מה דרך ה-iTunes כמו שיר או אלבום, מתקבלת הודעה כי התוכן אינו זמין בהודעת שגיאה.

עד לא מזמן, גם אפליקציות לא היה ניתן להוריד מהחנות, אולם נראה כי באפל התגברו על התקלה שכן לפני כן ניסיון הורדה גרם לבאג מוזר בו כפתור האישור לא הגיב לפעולת המשתמש, דבר המנע את הורדת התוכן הרצוי. בעיות דומות השפיעו על כלל החנות, כולל רכישת ספרים, סרטים ופודקאסטים.

נכון לעכשיו (16:02), עמוד הסטטוס של אפל מראה כי התקלה קיימת ב-iTunes Store ו-App Store אולם כאמור אלו זמינים לסירוגין, לכן מי שמנסה להוריד ונתקל בתקלה יש להמתין עד לחזרתם של השירותים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.