כשברקע מכירות ה-iPhone 8 מדשדשות, אפל (Apple) החלה במכירה המוקדמת לאייפון של חגיגות העשור, ה-iPhone X, אשר נחשב ליקר ביותר ביותר בהיסטוריה של החברה.

ההזמנה המוקדמת החלה היום (ו') במקביל באתר החברה ומפעילות הסלולר המקומיות בארה"ב, כמו גם באנגליה, יפן וסין. הלקוחות שניסו לבצע את תהליך ההזמנה נתקלו בקשיים רבים ובחוסר זמינות של האתר. מי שכן הצליח גילה כי זמן האספקה הוא ארוך מהמצופה והמכשיר לא יגיע אליהם ב-3 בנובמבר – תאריך ההשקה הרשמי בחנויות.

רבים מהרוכשים יצאו מתוסכלים כשגילו כי המלאי אזל במהירות ולא ניתן יותר לרכוש את ה-iPhone X, זאת גם דקות ספורות לאחר עליית עמוד המכירה לאוויר. מי שכן הצליח גילה כי זמן האספקה נע בין 4 ל-6 שבועות. אחד הרוכשים התלונן כי המשלוח שתוזמן תחילה ל-5 בנובמבר, התארך ל-7, 15 ועד ה-28 בנובמבר זאת רק כאשר הצליח לסיים את תהליך הרכישה.

לעת עתה נראה כי אפל הגבילה את מספר היחידות מלכתחילה. בעוד שלא ברור האם הסיבה לכך היא אכן בעיות בייצור המכשיר כפי שדיווחנו על כך מוקדם יותר החודש. עוד דווח על ידי בלומברג כי בעיות בחיישן Face ID גרמו לעיכובים וייתכן כי זמינות ה-iPhone X בחנויות עלולה להתעכב עוד יותר.

Apple iPhone X

iPhone X הוא האייפון העשירי אשר חורג מהעיצוב המוכר של החברה ומציג מסך 5.8 אינץ' מקצה לקצה בשם Super Retina. עוד למכשיר שבב שישה ליבות Apple A11 Bionic וזיכרון עבודה של 3 ג'יגה-בייט. בגבו מערך צילום כפול עם זוג חיישנים באבחנת 12 מגה-פיקסל ובקדמתו 7 מגה-פיקסל. iPhone X תומך בהטענה אלחוטית והוא מגיע עם מערכת ההפעלה iOS 11

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.