פרטים חדשים מגיעים אודות ה-"iPad Pro", הטאבלט לשוק המקצועי של אפל (Apple) מציינים כי יהיה מדובר במכשיר בעל מסך 12.9-אינצ' רגיש למגע, תקשורת NFC ועט חרט.

מקור יודע דבר בנוגע למצורים העתיידים של אפל ומקורב לחברה סיפק לאתר AppleInsider פרטים חדשים אודות מחשב הלוח החדש של החברה שזכה לכינוי ה-iPad Pro. על-פי המקור מסך המגע של המכשיר שיתנשא לגודל של 12.9-אינץ' יתמוך בטכנולוגיית ה-Force Touch, אשר מאפשרת להבחין בעוצמת הלחיצה, כמו זו הקיימת במשטחי המגע של הדגמים העדכניים של מחשבי MacBook Pro ושעון ה-Apple Watch. מחשב הלוח העסקי יגיע גם עם עט חרט המופעל בטכנולוגיית בלוטות' אשר יאפשר כתיבה על-גבי המסך ויתמוך בטכנולוגיית NFC על-מנת שיוכל לשמש כמסוף תשלומי Apple Pay יחד עם שבב A8 משודרג. המקור מציין כי אפל צפוייה לשלב במכשיר שקע USB-C, אם כי כרגע לא ברור האם השקע יחליף את שקע ה-LIghtning או שמא מדובר בשקע נוסף.

כאמור מסך המכשיר אולי גדול במיוחד, אך על-פי דיווחים קודמים שעלו לחשבון הטוויטר של OnLeaks@ המכשיר עצמו צפוי להיות דקיק בעובי של 7.2 מ"מ וגודל של 222.4 מ"מ על 305.7 מ"מ. כרגע לא ידוע מועד השקתו, אך זה צפוי להתרחש בשנה הקרובה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.