והנה שוב חוזר לו הניגון: חודש יוני מתקרב, וכמו בכל שנה, זהו הזמן לכנס המפתחים השנתי של אפל: ה-WWDC 2012, האירוע המרכזי של אפל בלוח השנה. היום החברה מקופרטינו הודיעה שהכנס יערך בין ה-11.6 ל-15.6, כשהאירוע בו יוצגו כל החידושים – ביום שני, ה-11.6.

מההודעה לעיתונות שאפל פרסמה, גם השנה אנחנו צפויים להתמקד בדברים החדשים במערכות ההפעלה של אפל: Mac ו-iOS. בגרסת ה-iOS אנחנו צפויים לראות את iOS 6 ואת מגוון החידושים שיהיו בה, בעוד כשב-Mac אנחנו נראה את OS X Mountain Lion בגרסתה המלאה לאחר שנחשפה מוקדם יותר השנה, שכזכור, ב-Mountain Lion החידושים המרכזיים הם הכנסתם של מספר פיצ'רים מ-iOS (כולל iCloud, iMessage, מרכז ההתראות ועוד) לתוך מערכת ההפעלה עצמה, ובכך נעשה צעד נוסף בשילוב בין 2 מערכות ההפעלה.

והכרטיסים? כל הכרטיסים לאירוע אזלו בתוך שעתיים בלבד, נתון שכבר לא מפתיע אף אחד אל אף שמחירם עומד על $1,599 לכרטיס. מה שגם לא מפתיע הוא שלא נראה את האייפון הבא (אלא אם כן תהיה הפתעה רצינית) בכנס הקרוב, אלא רק בחורף לקראת ספטמבר-אוקטובר, שם כבר האייפון החדש יושק ביחד עם iOS 6 באופן רשמי. אנחנו כבר לא יכולים לחכות!