סנכרון עם חשבון Exchange גורם לצריכה מוגברת של הסוללה.

למרות שהנחנו, שהתיקון לתקלה אשר גורמת לצריכת תעבורת נתונים מוגברת בעת סנכרון חשבון Exchange (דואר ארגוני) עם מכשיר האייפון או האייפד נפתרה בעדכון גרסה האחרון 6.1.1, נראה כי באפל לא הספיקו להוסיף את התיקון לעדכון ובדף התמיכה הם מעדכנים כי הוא יקח חלק בעדכון גרסה הבא.

העדכון ושברו

סנכרון עם חשבון Exchange גורם לצריכה מוגברת של הסוללה.

כאמור התקלה גורמת לבעלי מכשיר אייפון או אייפד בעלי גרסה 6.1 אשר מסנכרן עם חשבון אקציינג' לריקון סוללה בקצב מהיר – וזאת בעקבות סנכרונים תכופים מול השרת, כפי שדיווחנו בשבוע שעבר מספר מפעילות סלולר בעולם בניהם 'וודאפון' אף הודיעו ללקוחות שלהם לא לשדרג לגרסה 6.1 וענקית האינטרנט המיתולוגית 'אמריקה און-ליין' הגיעה לכותרת בכך שחסמה לעובדיה את האפשרות לסנכרן את החשבון העסקי עם המכשירים של אפל.

בדף התמיכה שהעלתה אפל ב-13 לפברואר עולים פרטים נוספים בניהם האוכלוסייה בה פוגעת התקלה שהם משתמשים בעלי גרסה 6.1 אשר מסתנכרנים עם שרת דואר ארגוני  Exchange בגרסה 2010 SP1 ומעלה או 'Microsoft Exchange Online' (אופיס 365). בנוסף משתמשים אשר חווים את התקלה יכולים לנסות עד שתשוחרר הגרסה החדשה את המעקף הבא, אשר מובא בדף התמיכה: לבטל את הסנכרון מול חשבון Exchange ולהחזיר אותו לפעולה לאחר 10 שניות.

במיקרוסופט גם הם ניסו לסייע למשתמשים שכבר עדכנו. כמו לדוגמה לא להשיב או לא ליצור פגישות שנעשו דרך מכשירי iOS 6.1, ואם כן, לבצע אתחול מיידי למכשיר. אם זה לא עובד מוצע למשתמש להסיר את חשבון ה-Exchange שלו בזמן שמנהל הרשת מבצע הסרה של המכשיר השרת, ולאחר 30 דקות המשתמש יוכל להחזיר את חשבון ה-Exchange אולם לא לטפל בלוח השנה כלל דרך המכשיר. בהצלחה.

קרא עוד:  מביך: iPhone 11 מצלם פחות טוב מהמתחרה שעולה מחצית ממנו

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.