יחד עם ההודעה של אפל (Apple) על מסיבת העיתונאים לחשיפת מכשירי האייפונים החדשים, היא לראשונה תחרוג ממנהגה ותאפשר את הזרמת הוידאו בשידור חי גם לבעלי מערכת הפעלה חלונות, ולא רק למשתמשים שברשותם מכשירים המריצים את מערכת ההפעלה iOS או OS X.

הזרמת השידור תתאפשר לבעלי מערכת ההפעלה חלונות 10 ורק דרך דפדפן החדש של מיקרוספט, ה-Edge. כלומר, לא יהיה ניתן לצפות דרך דפדפנים אחרים כמו דפדפן הכרום של גוגל או דפדפן הפיירפוקס של מוזילה.

בדומה לאירועים הקודמים, גם השנה האירוע יוזרם בשידור חי לכל בעלי אייפון או אייפד המריצים את מערכת ההפעלה iOS 7 ומעלה באמצעות דפדפן הספארי המובנה במכשיר, או במחשבי המק המריצים את מערכת ההפעלה OS X 10.8.5 ומעלה וכן במכשירי ה-Apple TV דור שני ומעלה המריצים את מערכת ההפעלה 6.2 ומעלה.

זוהי הפעם הראשונה בה אפל מאפשרת צפייה באירוע דרך מחשבים המריצים את מערכת ההפעלה חלונות – וייתכן כי היא מעוניינת להגיע לציבור רחב יותר של משתמשים. על-פי הדיווחים האחרונים, במהלך הארוע ייחשפו צמד מכשירי האייפון הבאים וכן סבירות גבוהה לחשיפת מזרים המדיה החדש של החברה, Apple TV בדורו הרביעי, שיכלול את העוזרת האישית וכן חנות יישומים.

 

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.