חברת ההשקעות והפיננסים מוגן סטנלי אמרו בתחילת השבוע כי אפל תחל בייצור סדרתי של ה-iPhone 5 כבר בחודש אוגוסט הקרוב כדי לעמוד בביקושים לקראת ההשקה שתערך בחודש ספטמבר או אוקטובר. האנליסטית קייטי הוברטי חוזה כי אפל תספיק למכור 2 מיליון יחידות עד סוף השנה של המכשיר החדש והצפי של מכירות 72 מיליון יחידות מתחילת השנה (כולל iPhone 4) נשאר ללא שינוי אולם אם אפל תשיק את המכשיר בתחילת חודש ספטמבר, ישנו צפי להגדלת כמות המכירות השנתית.

עוד מסרה הוברטי כי הרעיון שנשמע בעבר על הורדת המחירים של ה-iPhone והוספת שירותים חדשים כדוגמת Apple TV בסגנון של Google TV תוכל לסייע בהגדלת המכירות ב-2012, כאשר Apple TV תוכל להביא סכום של 19 מיליארד דולר לזכותה של אפל ואף הגדלת שווי המניות של החברה.

אנליסט נוסף מ-Deutsche Bank אמר למשקיעים והוסיף על דבריה של הוברטי כי דגם ה-iPhone 4S שדובר בעבר, יהיה גרסת iPhone לשוק הבינוני ונמוך מה-iPhone 5, כך שנראה דגם זה נמכר כמכשיר prepaid (טלקמן) במחיר נמוך של $349, זאת ללא מחויבות מצד הלקוח. בצעד זה אפל מעוניינת להיכנס לשוק הביניים ולהרחיב את אחיזתה בשוק על ידי הגדלת ההיצע שבו שולטות שחקניות כמו נוקיה וסמסונג. בנוסף לכך, אפל תשיק גם את ה-iPhone 5 שהוא יהיה גולת הכותרת בחודש ספטמבר. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.