קצת יותר מחודש אחרי ההכרזה על שלושה מכשירי iPhone חדשים, Apple TV ו-Apple Watch Series 3, הדור השלישי של השעון עושה עליה רשמית לישראל ויחל להימכר ברשת iStore החל ממחר.

סדרה 3 של Apple Watch מביאה עימה שלל שיפורים ושינויים בעיצוב חיצוני דומה. שבב ה-S3 הכפול ליבה מבטיח ביצועים מהירים בכ-70% לעומת הדור השני ושבב ה-W2 מתוצרתה של אפל מאפשר חיבורים מהירים יותר לרשת אלחוטית או לקישוריות בלוטות'. אלו מתווספים לעמידות למים בצלילה של עד 50 מטרים ול-watchOS 4, מערכת ההפעלה החדשה של החברה לכלל מכשירי ה-Apple Watch.

בנוסף לכל אלו, המסייעת הוירטואלית סירי (Siri) תוכל מעתה גם לדבר בשעון, אם כי כרגע לא בעברית. החידוש הגדול ביותר בדור השלישי, גם כן לא רלוונטי נכון לרגע זה לישראלים, הוא הוספת התמיכה ב-LTE באופן עצמאי. זו, על פי iStore, תתווסף לאחר אישור של חברת אפל אל מול הספקיות הישראליות.

ה-Apple Watch סדרה 3 יחל להימכר כאמור מחר ומחירו יעמוד על כ-1,699 שקלים לדגם הצר (38 מ"מ) או 1,899 שקלים לדגם בעל הרצועה הרחבה (42 מ"מ). דגמי ה-GPS ללא היכולות הסלולריות שיחלו להימכר מחר נמכרים רק בתצורת אלומניום, כאשר הפלדה והציפויים היוקרתיים יותר נשמרים לדגמים התומכים בסלולר, שכאמור עדיין לא נמכרים בארץ.