האם הדור הבא של השעון החכם של אפל (Apple), ה-Apple Watch, לא יצטרך יותר להיות תלוי באייפון? בבלומברג דיווחו כי אפל מתכננת להשיק את ה-Apple Watch Series 3 עם חריץ לכרטיס סים, מה שיאפשר למכשיר להתחבר לרשת באמצעות קישוריות LTE, במקום להתחבר דרך חיבור הבלוטות' באיפון.

לפי הדיווח, אפל עובדת על האפשרות הזו כבר לא מעט זמן ואף נטען כי היא הייתה אמורה להשיק את הדור הנוכחי של השעון, ה-Series 2, יחד עם חריץ סים, אך עיכובים שקשורים לחיי סוללה קצרים גרמו לה לדחות זאת. הקישוריות הסלולרית בשעון תפעל בדומה לקישוריות סלולרית במכשירי האייפד (iPad) של החברה, אשר בהם ניתן לגלוש באינטרנט על גבי רשת סלולרית אך לא להוציא או לקבל שיחות באופן עצמאי.

כמו כן, האנליסט ג'ון גרובר (John Gruber) טען בסוף השבוע כי בידיו מידע מפי מקור פנימי בחברה כי הדור הבא של השעון יהיה שונה מהותית מקודמיו בזכות עיצוב חדש. רבים משערים כי יתכן ואפל תאמץ גרסה עגולה לשעון החכם, בעוד אחרים טוענים כי הוא יישאר מרובע אבל יצומצם בעוביו. גרובר עצמו מיהר להרגיע את הרוחות וטען כי המידע מגיע ממקור לא מאושר, כך שיש לקחת את השמועות הללו בעירבון מוגבל.

באשר לתאריך ההשקה של השעון, בבלומברג טוענים כי אפל צפויה להכריז עליו יחד עם מכשירי האייפון החדשים, כלומר בעוד כחודש מהיום. יחד עם זאת טוענים באתר כי ייתכן וההכרזה תידחה עד השנה הבאה.

קרא עוד:  רונלייט השיקה את Garmin Instinct, שעון ספורט מוקשח