אוף-טופיק: היום הולכים בישראל לבחור ממשלה חדשה. אני לא מתכוון לומר לכם, או לייעץ לכם, במי לבחור. אני כן מבקש ממכם ללכת לבחור, לפחות למי שהזכות נתונה בידו, ומאחורי הקלפי הכניסו למעטפה את פתק המפלגה בהתאם לצו המצפון האישי שלכם, אבל אל תשלחו ידיכם אל הפתק הלבן. לכו לבחור. לכו להשפיע, עם כל הציניקניות מסביב לפוליטיקה, זו השעה היפה של הדמוקרטיה, השעה הכי יפה של האזרח הקטן שכן יכול להשפיע, במיוחד אם זו הפעם הראשונה בה אתם יכולים לעשות זאת. אני מתייחס לכך כאל זכות גדולה.

Apple Watch big silverאבל זהו, גמרנו עם הפוליטיקה אחת ולתמיד. אחרי ההצבעה אפשר לחזור לבחירות 'החשובות' בחיים שלנו, למשל, איזה שעון לכם לרכוש. וכן, אוטוטו, הוא כאן. חיכו לו חיכו לו, ו-Apple Watch מגיע. ומצד שני, אחרי שעשו לו טקס גילוי נאות, אפשר לומר גם, אז מה?

כמו רבים אחרים חיכיתי בציפייה רבה, ועם ההכרזה התחלתי לקרוא כל מה שיכולתי למצוא עליו, כולל אינצ'ים רבים בעיתונים המודפסים שפירטו את היכולות שלו כאילו הגלגל הומצא מחדש. אז זהו, שלא. לא מצאתי שום דבר מיוחד במינו ברשימה זו או אחרת. עוד שעון, שפושט עובד על גרסת iOS ולא על אנדרואיד או טיזן או השד יודע מה.

זה כמובן לא ימנע מאפל למכור אותו בכמויות. ככה זה. ואם זה לא יקרה זה מאוד יפתיע אותי. אם זה לא יקרה זה גם יראה לי שהצרכנים התבגרו ולא מוכנים לבלוע כל דבר, רק בגלל שהוא מגיע ממפעלי קוגלומט כזה או אחר. הלוואי ואתבדה, ולא שיש לי משהו אישי נגד אפל. פשוט נמאס לי לראות עוד מאותו הדבר, ולא משנה איך קוראים לחברה. אני רוצה אפשרות בחירה אמיתית.

קרא עוד:  מתעדכנים גם בטלגרם בכתבות האחרונות

הטור פורסם לראשונה בעדכון המייל השבועי. רוצים גם? הרשמו עכשיו ותקבלו את החדשות האחרונות פעם בשבוע למייל

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.