ימים ספורים לאחר ההודעה על תאריך השקת השעון החכם של אפל (Apple) מתגלים פרטים חדשים על הגאדג'ט שמסמל את כניסתה של החברה לתחום המחשוב הלביש. כל אחד מקולקציית השעונים החכמים יגיע עם נפח אחסון של 8 ג'יגה-בייט לכל היותר, אפילו הדגמים היקרים שבהם, אבל זה לא אומר שניתן לנצל את כל הנפח לאחסון קבצים.

מתברר שאפל מגבילה את אחסון קבצי המוזיקה בשעון ל-2 ג'יגה-בייט בלבד, כלומר כ-200 שירים. גם נפח אחסון התמונות מוגבל ל-75 מגה-בייט בלבד, אם כי התמונות מורדות לשעון דרך חשבון ה-iCloud בצורה שמכווצת את גודלן, כך שיהיה ניתן לאחסן בו כ-100 תמונות. שאר נפח האחסון בשעון יוקדש למערכת ההפעלה שלו ולתפעול אפליקציות שונות.

במקביל מתברר כי כפי שרבים ציפו, הסוללה בשעון לא ניתנת להחלפה ידנית, אלא רק דרך החברה. כלומר, במידה והסוללה מסיימת את מחזורי הטעינה שלה (מה שלא אמור לקרות לפחות במהלך השנתיים הראשונות), או שהיא תקולה מסיבה מסויימת, אי אפשר פשוט לפרק את גב השעון ולהחליף אותה. במקרה כזה תאלצו לשלוח את השעון לאפל או להביא אותו לאחד מהחנויות הרשמיות שלה ברחבי העולם. יחד עם זאת, לא ברור מתי תסתיים תמיכת החברה בדור הראשון של השעונים, וכמו כן לא ברור אם מדובר בפרוצדורה שתעלה כסף.