אפל (Apple), לפי האתר הכלכלי בלומברג, מתכוננת להשיק עוד לפני סוף נובמבר השנה את שירות הווידאו בהזרמה שלה +Apple TV. הוא יתומחר בעלות של 9.99 דולרים לחודש. מדובר במחיר גבוה יותר מזה של חבילות הבסיס בשירותים המתחרים, אך ככל הנראה מדובר בעלות של חבילת 'הכל כלול'. אצל רוב המתחרים המחירים הנמוכים יותר מחסירים משהו: איכות שידור במקרה של נטפליקס (Netflix) או פחות תכנים כמו במקרה של HBO ודיסני (Disney).

לפי האתר מקורות המקורבים לחברה טענו כי השירות, שהוכרז בחודש מרץ, יושק בו זמנית ב-150 מדינות, כך שנדמה שהסבירות שישראל כלולה בהשקה טובה למדי.

במהלך ההכרזה על השירות אפל הודיעה כי תשקיע מעל 2 מיליארד דולרים בשנה הראשונה בתוכן מקורי אשר יהיה זמין תחת +Apple TV. זהו סכום קטן מול ה-14 מיליארד דולרים שהשקיעה נטפליקס בתוכן ב-2019. בסך הכל כבר הקציבה אפל 6 מיליארד דולר לתכנים, תקציב שככל הנראה לא יספיק לזמן רב.

השירות יושק לפי המקורות עם כמות מוגבלת למדי של תוכן מקורי. אחת מתוכניות הדגל צפויה להיות The Morning Show ('תוכנית הבוקר'), בכיכובם של ג'ניפר אניסטון, סטיב קארל וריס ווית'רספון. בין התוכניות האחרות ניתן למצוא סדרה בשם Amazing Stories מבית היוצר של סטיבן ספילברג, סדרה בשם For All Mankind ('בשם האנושות') אודות נחיתת האדם על הירח ועוד.

המקורות ציינו כי ייתכן שהשירות יציע תקופת ניסיון חינמית, והוסיפו כי אפל עדיין שוקלת באיזה אופן לשחרר תכנים – האם עונות שלמות בבת אחת כפי שנטפליקס נוהגת לעשות, פרק בשבוע כפי שנהוג אצל רוב המתחרות האחרות או אולי שלושה פרקים ראשונים יחד ולאחר מכן פרק בשבוע. אפל סירבה להגיב לדיווח.