מאז שיצאו לשוק האוזניות האלחוטיות של אפל ׁ(Apple), ה-AirPods, אי שם בסוף 2016, כבר החלו לא מעט שמועות על הדור הבא שלהן. כעת מדווח אתר בלומברג טוען כי השדרוג המשמעותי הבא צפוי במהלך שנת 2019, כאשר החברה תשיק מהדורת פרימיום של האוזניות שתהיה אפילו יקרה יותר, שייתכן ותיקרא AirPods Pro.

לפי הדיווח, הדור הבא של ה-AirPods יכילו לא רק תמיכה בפקודה הקולית "Hey Siri" אלא גם טווח בלוטות' גדול יותר, תמיכה מסוימת בטכנולוגיית סינון רעשים ועמידות מסוימת בפני מים ואבק. האתר מדגיש כי לא יהיה ניתן לצלול עם האוזניות, אלא רק להשתמש בהן בתנאי גשם וזיעה. בנוסף שוקלים באפל להוסיף לאוזניות חיישנים ביומטריים כמו מדידת קצב לב.

האתר מבהיר כי בהמשך השנה הנוכחית, ככל הנראה בספטמבר, תושק גירסה מעודכנת של האוזניות עם שבב חדש, תמיכה בהפעלה של סירי ונרתיק טעינה אלחוטי עם סוללה חזקה יותר.

במהלך 2019 צפויה החברה להשיק גם אוזניות אלחוטיות פרימיום עם ביטול רעשים אשר יושבות על אוזן, שמשום מה יתחרו ישירות עם ה-Beats Studio3 Wireless של חברת ביטס, אשר בבעלותה של אפל עצמה. בנוסף תציג החברה את הדור השני של הרמקול האלחוטי HomePod, אם כי טרם ידוע מה יהיה חדש בו.