אפל (Apple) השיקה את iPhone 6s ועל iPhone 6s Plus כבר לפני בערך ארבע שנים, אבל מאז היא לא הורידה אותו מפס הייצור והוא עדיין אחד המכשירים שהיא מציעה לקהל הרחב. עכשיו מתברר שחלק מהטלפונים שנמכרו כוללים רכיב שיכול להפסיק לפעול וכתוצאה מכך למנוע מהמשתמשים להדליק את הטלפונים שלהם אם הם כבים.

לפי החברה מדובר בטלפונים שיוצרו בשנה האחרונה פחות או יותר – החל באוקטובר 2018 ועד אוגוסט 2019. היא גם הודיעה שמשתמשים שרכשו טלפון שיוצר בתקופה הזו, ואכן סובלים מהבעיה, יזכו לתיקון ה-iPhone 6s/Plus בחינם.

משתמשים שחושבים שהטלפון שלהם נמצא ברשימת הסיכון, גם אם הם טרם נתקלו בתקלה, יכולים לבדוק את המספר הסידורי של הטלפון בדף מיוחד שפתחה אפל לצורך ההודעה על הטיפול שהיא מציעה.

בנוסף נמסר מאפל כי לא תתקן מכשירים שיש להם בעיות נוספות בולטות שמפריעות לתפקוד המכשיר, ובעיקר מסכים סדוקים, וכן שהתיקון אינו מאריך את תקופת האחריות שהיא העניקה למכשירים שעומדת על שנתיים מיום הרכישה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.