אירוע ההכרזה השנתי של אפל (Apple) צפוי להיערך בשבוע השני של חודש ספטמבר שהולך ומתקרב ואיתו השמועות שהולכות וגוברות בנוגע למכשירים אותם נראה שם. על פי דיווח של מבלומברג, ממקור בתוך החברה עולה כי השנה תהיה "שנת S" רגילה, כלומר שנה שבה לא צפויים מכשירים עם שינויים חיצוניים משמעותיים בגזרת האייפון, אלא רק עדכונים חומרתיים.

בבלומברג מאשרים את הדיווחים האחרונים לפיהם אפל תציג שלושה מכשירים שימשיכו את דרכו של ה-iPhone X משנה שעברה: שניים מהם עם מסכי OLED בגדלים של 5.8 אינץ' ו-6.1 אינץ', כאשר השלישי עשוי להיות ממשיך ה-iPhone SE או iPhone 5C, המכשירים המוזלים יותר של החברה, כאשר יכלול מסך בגודל 6.1 אינץ' מסוג LCD, וכן יגיע בשלל צבעים (על פי שמועות קודמות: אפור, לבן, כחול, אדום וכתום).

כמו כן המעטפת של המכשיר עם המסך בגודל 6.1 אינץ', שצפוי להיות הזול מהשלישייה, תהיה עשויה אלומניום בצבע תואם למכשיר, ולא פלדת אל חלד בדומה ל-iPhone X של שנה שעברה או למכשירי הפרימיום של השנה. שלושת הדגמים החדשים ישמרו על העיצוב של ה-iPhone X ויגיעו עם Face ID, סורק הפנים המתקדם של החברה. לפי הדיווח, ייתכן ששני דגמי הפרימיום יגיעו עם מקום לשני כרטיסי SIM בחלק מהמדינות, ואף ייתכן כי אפל תעשה שימוש במסך הגדול יותר (6.5 אינץ') כדי להשתמש באפשרות להציג תוכן אחד לצד האחר, כמו באפליקציית המייל או היומן ב-iPad.

קרא עוד:  אפל: אלה האפליקציות הכי פופולרית ב-App Store ב-2019

בנוסף הדיווח מחזק את השמועות על מכשיר iPad Pro חדש שיזנח את כפתור הבית לטובת מסך מלא עם מחוות ו-Face ID, וכן Apple Watch חדש בו שטח יותר גדול מקדמת המכשיר ינוצל לטובת המסך. כמו כן בבלומברג טוענים שייתכן שבאירוע הקרוב נקבל תאריכים ליציאת אזניות AirPods חדשות ואף תאריך השקה ל-AirPower, המטען האלחוטי של החברה שיוכל להטעין בו-זמנית את ה-iPhone, Apple Watch ו-AirPods, שהוכרז בשנה שעברה אך לא ראה אור מאז.