ניצחון במערכה לאפל במלחמת הפטנטים? החברה השיגה צו-מניעה כנגד ההשקה של ה-Galaxy Tab 10.1, מחשב-הלוח החדש של סמסונג באוסטרליה. מדובר בגרסה  החדשה של מחשב-הלוח בעל מסך מגע בגודל של 10-אינצ' ועיצוב דק במיוחד שאמור להוות תחרות ישירה ל-2 iPad.

לדברי אפל, מחשב-הלוח של סמסונג מפר 10 פטנטים שונים: החל מהמראה והתחושה של הטאבלט ועד לטכנולוגיית מסך-המגע אשר מצויים במוצרים השונים של החברה בניהם ה-iPad וה-iPhone. בינתיים המכירה והפרסום של הטאבלט הקוראיני הפסיקו עד אשר תתברר התביעה. במידה ובמשפט יוכח כי סמסונג לא הפרה פטנטים של אפל, הוסכם כי ישולמו לסמסונג פיצויים בגין הנזקים שייגרמו לה בעקבות הדחייה בהשקה.

על-פי הבלוג Auddroid האוסטרלי, נראה כי סמסונג תשיק את מחשב-הלוח החדש של באוסטרליה למורת רוחה של אפל, מכיוון שצו-המניעה אשר הושג מתבסס על הדגם שנמכר בארצות-הברית אשר לכאורה מהווה חיקוי של ה-iPad, אך טוענים בסמסונג שהדגם המיועד להימכר באוסטרליה שונה מזה האמריקאי ולכן אין מניעה למכור אותו ביבשת שם למטה. בנוסף הוסכם כי על סמסונג לספק לאפל שלושה דגמים של הטאבלט המיועד לצורך סקירה, שבע ימים טרם ההשקה.  (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.