אחרי השמועות ברשת, אפל (Apple) הודיעה הלילה על רכישתה של Beats Electronic, יצרנית מוצרי האודיו האמריקנית שאחד מייסדיה הוא  דר. דרה (Dr. Dre) ומפיק המוזיקה ג’ימי לובין (Jimmy Iovine). החברה מקופרטינו תשלם 3 מיליארד דולרים עבור הרכישה, מתוכם 2.6 מיליארד דולרים במזומן ובמניות.

Beats תמשיך לפעול עצמאית ותייצר את המוצרים עדיין תחת מותג הבית, אולם בכירי אפל אדי קו (Eddy Cue) ופיל שילר (Phil Schiller) יהיו אחראים על החברה, אולם הרכישה נתונה לאישור הסופי של הרגולטור. מנכ”ל אפל טים קוק (Tim Cook) צייץ לאחר החתימה על החוזה בתמונה המברך את הצוות החדש שהצטרף לשורות החברה:

Tim Cook Tweet

עיצוב אפלי
למרות שאוזניות Beats ידועות במראה האייקוני שלהן, החברה המעצבת Ammunition אשר אחראית על עיצוב המוצרים לאורך השנים לא תהיה חלק מהעסקה ובהודעה שהוציאה נרמז כי ייתכן שהעיצוב הכל כך מוכר שלהן יתחלף: “במהלך החודשים הקרובים העיצוב של Beats יעבור מ-Ammunition. כמעצב הראשי למותג שאנו כל כך גאים בו, זה יהיה לנו מאוד קשה, אבל זה הידיעה על הרכישה בהחלט הופכת זאת לקל יותר בידיעה כי אנחנו מעבירים את המושכות לאחד מצווותי העיצוב הטובים בעולם”.

עוד מוקדם לומר כיצד אפל תשתמש במותג החדש לקידום מכירותיה בתחום המוזיקה, שכידוע רשמו ירידה בשנה האחרונה. הערכות כי הבעלות תעבור לאפל בתוך מספר חודשים ועד אז היא צפויה לבצע את החפיפה המלאה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.