כחלק מכניסתה של אפל (Apple) לישראל היא תחל להפעיל נקודות מכירה בתוך מרכזי השירות של פרטנר (אורנג’). המהלך יכלול 20 חנויות כאשר מרביתן כבר יפתחו עד סוף חודש אוגוסט בערים מרכזיות בישראל.

לא מדובר אמנם על פתיחה של חנות דגל גדולה כפי שרבים ממעריצי החברה קיוו שיקרה, אלא כקונספט של “חנות בתוך חנות”, כך שאפל תתארח בשטח קטן בחלק מחנויות ומרכזי השירות של פרטנר הפרוסות ברחבי הארץ. החנות הראשונה כבר נפתחה באשדוד, וגודלה כ-16 מטר וכוללת תצוגה של מגוון מוצרי אפל השונים כמו גם אביזרים נלווים. מלבד אלו, צפויים להימכר בפרטנר גם אוזניות Beats שגם הן יימכרו בנקודות המכירה.

חנויות אפל יפתחו בין היתר בערים תל אביב, פתח תקווה, באר שבע, כפר סבא, ראשון לציון, רמת גן, ירושלים, חיפה, סכנין ועפולה, ועוד 8 חנויות מתוכננות להיפתח בהמשך.

הזיכיון הראשון לפתיחת חנות אפל בארץ (חנות בתוך חנות) ניתן לרשת א.ל.מ, המפעילה את חנות הדיוטי-פרי בנתב”ג שם הקימה נקודת מכירה מעט לפני הגעתם של מכשירי ה-iPhone 6 ו-iPhone 6 Plus. בחנות נמכרים כלל מוצרי אפל השונים המיובאים על ידי C-Data (האייפונים) ו-iDigital (מחשבי המק).

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.