אתמול, במסגרת יום האמוג'י העולמי (ידעתם שהיה כזה?), חשפה חברת אפל כ-20 אמוג'י חדשים שיתווספו למקלדות האייפונים והאייפדים במסגרת מערכת ההפעלה הבאה שלה, iOS 11, אשר תשוחרר רשמית בסתיו.

מדובר בגרסאות מעוצבות שלה לתקן Unicode 10, אשר שוחרר בחודש שעבר אבל ייכנס ל-iOS רק בעוד כחודשיים. סך הכל יתווספו למערכת 69 אמוג'י חדשים, אבל בינתיים חשפה אפל עיצובים רק של כמה מהם. בין הסמלים החדשים אפשר למצוא אמוג'י של טי רקס (כסמל ל"פארק היורה"), אלף (כרמז ל"שר הטבעות"), זומבי (כרמז ל"המתים המהלכים"), זברה, סנדוויץ', בחור עושה יוגה, אישה מניקה תינוק, וגם פרצופים נוספים של גבר מזוקן, אישה עם טורבן. כמו כן מצטרפים פרצופי סמיילי נוספים של הקאה אגרסיבית, ראש מתפוצץ ועוד.

"האמוג'י החדשים מקלים על משתמשים להביע את עצמם במסגרת גיוון גדול יותר ובאמצעות חיות נוספות, יצורים, פרצופי סמיילי חדשים ועוד", נמסר מהחברה.

בנוסף, כדי לחגוג את היום, החליפה החברה בחנות ה-iTunes שלה את השמות של הסרטים החדשים שהיא מציעה לרכישה או השכרה ברצף של פרצופי אמוג'י שמביעים יחד את שמו של הסרט. כך למשל נראו אתמול הסרטים "משחקי הרעב", "היפה והחיה", "השטן לובשת פראדה", "סאלי" ועוד.