אפל (Apple) שלחה הערב (ה') הזמנות לאירוע העיתונאים הבא שלה והחשוב ביותר בשנה בו צפויה החברה לחשוף את מכשיר ה-iPhone הבא שלה לצד רענון לשעון ה-Apple Watch, ה-Apple TV וכמובן גם iOS 11 שתושק רשמית.

כל העיניים נשואות לאירוע שיתקיים ב-12 בספטמבר, הנחשב למסקרן והחשוב ביותר של החברה בשנים האחרונות שכן בשנה זו אפל חוגגת עשור למכשיר האייפון. כך כל הערכות הן כי החברה תציג את ה-iPhone 8 שישבור במעט את הכללים השמרניים של עצמה עם תצוגה חדשה התואמת לטרנד המכשירים האחרונים – מסך מקצה לקצה לצד אמצעי אבטחה חדש הסורק את פני המשתמש בתלת מימד.

את ה-iPhone 8 אפל תמכור במהדורה יוקרתית, זאת מלבדו גם תציג דגם או שניים כשדרוג ל-iPhone 7 ו-iPhone 7 Plus. אלו לפי הדיווחים יזכו לחומרה משודרגת כמו גם תמיכה בטעינה אלחוטית אך ללא שינוי קיצוני בעיצוב. מלבד זאת, אפל אמורה להציג דגם חדש ל-Apple TV שיתמוך ב-4K ואפילו Apple Watch יגיע בדגם עם קישוריות LTE.

מלבד כל אלו, אפל תשיק באותו היום באירוע את iOS 11 שהוכרזה בחודש יוני האחרון וגרסאות  בטא שלה כבר הופצו בחודשים האחרונים ובהם נחשפו חלק מהמאפיינים השונים. אפל גם תשיק את Mac OS High Sierra המיועדת למחשבי מקינטוש וגם היא הייתה זמינה עד כה למפתחים בלבד.

בהזמנה לאירוע אפל לא חשפה דבר פרט לכיתוב "בואו ניפגש אצלנו" (Let’s meet at our place), כהתייחסות לעובדה כי זהו האירוע הראשון שאפל מארחת באולם החדש על שם סטיב ג'ובס בקמפוס שלה בקופרטינו שבנייתו מסתיימת בימים אלה (הוידאו של המקום בהמשך).