לפני שעות אחדות אפל הודיעה כי היא תקיים אירוע ב-23 לחודש זה, ובכך היא מאשרת לראשונה את השמועות על ההכרזה הצפויה למכשיר חדש, שרבים הסיכויים כי זה יהיה האייפד מיני. במודעה שנשלחה לעיתונאים, הוצג לוגו התפוח המוכר עם רקע צבעוני והכיתוב “יש לנו עוד משהו להראות לכם”.

אם להאמין לרוב השמועות שכבר מציפות אותנו זה זמן, יהיה מדובר בלא אחר מהטאבלט החדש, אשר יציג גרסה מוקטנת לאייפד המקורי, אך עם מסך קטן יותר בגודל של 7.85 אינצ' ברזולוציה של 1024×768, מעבד A5X (ולא A6), זיכרון 8GB ותקשורת דור 3 ו-LTE. כמו כן, האייפד מיני יריץ את מערכת ההפעלה האחרונה של אפל, ה-iOS 6 ועל פי הדיווחים יימכר סביב מחיר של $249 ל-$349.

עוד הערכות כי אפל תציג גם מחשב MacBook חדש בגודל 13 אינצ' עם מסך הרטינה ואולי גם Mac Mini במקום או בנוסף באירוע. יש גם משערים כי במילה “Little” בהודעה מדובר ברמז על חיבור ה-Lightning החדש אשר רק יחליף את החיבור הקיים בדור הנוכחי של האייפד ולא יהיה באמת שינוי בגודל, אבל האפשרות שנראה אייפד מיני כנראה גבוהה יותר מכל.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.