דיווח חדש עלול להוסיף עצים למדורות השמועות אודות ה'איי-ווטש' (iWatch), השעון הלביש מבית אפל. הדיווח אומר שהחברה מקפטרינו ביצעה לאחרונה גיוס מעניין והיא גייסה לשירותיה את בן שפר (Ben Shaffer), מנהל בכיר לעיצוב שתחת ניצוחו הוציאה נייקי את רצועת ה'פיול-בנד' (FuelBand).

שפר תפקד כמנהל בחטיבת המחקר והפיתוח של נייקי, המכונה 'מטבח החדשנות' (Innovation Kitchen), אשר הוציאה את רצועות מעקב הפעילות אשר פועלת יחד עם מכשירי ה-iOS השונים. ה'איי-ווטש' של אפל, על-פי השמעות, הוא שעון חכם תוצרת אפל ואינטל אשר בן תכונותיו ניתן למצוא גם יכולות ניטור של פעילות גופנית, תחום אשר לא זר לשפר כלל. אמנם נייקי אכן אישרה כי שפר כבר לא עובד אצלה, אך כרגע אין אישור אודות הגיוס החדש לא מאפל ומבן שפר, או אישור לכך שאפל עובדת על שעון חכם כזה או אחר, אבל זה לא גורם לשמועות להיפסק.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.