עם השקתה מחר (ד') של גרסת מערכת ההפעלה של אפל, iOS 7, נראה כי מתכנתי החברה סומכים באופן רציני יותר על העוזרת הוירטואלית סירי (Siri). לאחרונה הסירה אפל את תג גרסת ה"בטא" מהאפליקציה הפופולרית ובכך היא הופכת להיות אפליקציה מובנית מן המניין בכל מכשיריה המתקדמים של החברה.

עד לאחרונה, סבלה העוזרת החכמה של אפל משגיאות זיהוי וכתוצאה מכך נוצר זעם רב בקרב הצרכנים. טעויות הזיהוי, שכמובן הן חבלי הלידה של כל טכנולוגיה דומה, גדשו את Siri בתחילת דרכה, ואף סיפקו למתחרות אנקדוטות שהביכו את אפל . לאורך תקופת פעילותה שופרה Siri מספר פעמים, ואפל מצידה, דאגה להשאיר את הכיתוב המתנוסס באתר האינטרנט שלה ומדגיש כי "סירי זמינה בגרסת בטא במכשירי אייפון 4s, אייפון 5, אייפד הכולל תצוגת רטינה, אייפד מיני ואייפוד טאץ' (הדור החמישי), ומצריכה גישה לאינטרנט".

יחד עם השיפורים בגרסת התוכנה החדשה, ה-iOS7, תכננה אפל לערוך שיפורים משמעותיים בסירי. בגרסת מערכת ההפעלה ששוחררה לאחרונה למפתחים, סירי התחדשה גם בקול גברי ושליטה בהגדרות המכשיר.

בכדי לבדוק אם ביצועי העוזרת הווירטואלית אכן ישתפרו בפועל נצטרך להמתין תקופה קצרה, עד שיחלו להצטבר ביקורות של אלו שכבר ניסו אותה במערכת ההפעלה החדשה של אפל.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.