הסרת יציאת האוזניות ב-iPhone 7 ו-7 פלוס גררה אחריה ביקורת רבה בקרב משתמשי אפל (Apple). חלק הסכימו עם ההחלטה שכן מדובר בהתקדמות טכנולוגית טבעית וחלק התרעמו על כך שיצטרכו לרכוש מתאם יקר או להחליף את האוזניות. כעת מתברר כי זה לא הדבר היחיד שאפל רצתה להסיר כי דיווח חדש טוען שהחברה תכננה לוותר לגמרי גם על חיבור ה-Lightning.

בדור האחרון של iPhone X אפל הציגה לראשונה יכולת לטעינה אלחוטית לצד מטענים שולחניים לבית. עם זאת, הטעינה האלחוטית אינה מהירה בהשוואה לשימוש במטען רגיל, לכן זו הסיבה שרבים נמנעים מהשימוש בטכנולוגיה וייתכן כי גם זו הסיבה שאפל החליטה להשהות את ההחלטה.

סוכנות הידיעות בלובמרג ציטטה גורם שהיה מעורב בפיתוח ה-iPhone X: "במהלך הפיתוח של iPhone X אפל שקלה להסיר את חיבור הטעינה לגמרי. זה לא היה ריאלי באותה העת בגלל ששימוש בטעינה אלחוטית עדיין איטי יותר מאשר השיטות המסורתיות." מלבד זאת ציין המקור כי השימוש במטען אלחוטי היה מעלה את מחיר ה-iPhone X עוד יותר, שגם ככה הוא נחשב לטלפון היקר ביותר שאפל הוציאה עד היום.

בנחה שהאפשרות להסיר את חיבור הטעינה 'עדיין על השולחן' מבחינת אפל, נותרה השאלה כיצד יוכלו המשתמשים לגבות את כל נתוני ה-iTunes שלהם, שלעיתים יכול להגיע לנפחים גדולים מאוד לגיבוי באופן אלחוטי.

האם הטעינה האלחוטית בשלה מספיק כדי להחליף את המטען המסורתי? אנחנו לא חושבים כך, אבל מה דעתכם?

קרא עוד:  אופו השיקה את F15 שזה בעצם A91, ודומה ל-P30 של וואווי

לביקורת המלאה שלנו על iPhone X