אפל (Apple) שחררה את העדכון המשמעותי הראשון למערכת הפעלה לשעון החכם שלה, ה-Apple Watch. הגרסה החדשה, watchOS 2 זמינה כעת להורדה לכלל המשתמשים דרך מנגנון העדכונים האוטומטיים.

העדכון למערכת מוסיף פיצ'רים רבים לשעון, ששוחרר לשוק לפני כחצי שנה. מלבד שיפור בביצועים והפעלה מהירה יותר, כעת מפתחים יוכלו לנצל את החיישנים השונים כמו מד התאוצה, מד הדופק, המיקרופון ועוד ולפתח אפליקציות מותאמות. ישנה תמיכה בפקודות קוליות מורחבות דרך העוזרת הוירטואלית סירי (Siri), עיצובי שעונים נוספים, התאמה אישית רבה יותר, מצב לילה, תיקוני באגים ועוד.

כזכור, אפל הכריזה על העדכון כי יגיע בשבוע שעבר, ב-16 לספטמבר, אולם ההשקה נדחתה ברגע האחרון בשל באג שנתגלה: “גילינו באג במהלך הבדיקות ל-watchOS 2 שלקח זמן רב יותר מהצפוי לתיקון”, אמרו באפל וכאמור התקלה נפתרה והעדכון שוחרר.

כדי לעדכן, יש להיכנס לאפליקציית השעון שבמכשיר, להיכנס להגדרות > עדכוני תוכנה ושם לבדוק האם העדכון כבר זמין להורדה. עוד על השעון, בסקירה המלאה שלנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.