אפליקציית השעון הייעודית

כפי שהבטיחה במהלכו של אhרוע ה-Spring Forword בו חשפה מספר פרטים על השעון החכם, משחררת כעת אפל (Apple) את גרסת הביניים 8.2 של IOS והיא כוללת אפליקציה ייעודית לצורך תמיכה בשעון.

הגרסה החדשה, שמשקלה עומד על כ-460 מגה-בייט, והיא זמינה להורדה לבעלי מכשירי iPhone 4s ומעלה, iPad 2 ומעלה, iPAd mini 2 ומעלה וכן iPod Touch דור חמישי ומעלה, מביאה עמה תמיכה בשעון החכם החדש דרך אפליקציה ייעודית שנוספה אל מסך הבית של מערכת ההפעלה. באמצעות אפליקציה זו הם יוכלו לשלוט בשעון ולסנכרן עמו את ה-iPxx שברשותם. עם זאת, יש לציין כי משקלה של הגרסה עשוי להשתנות במעט – וזאת בהתאם לסוג המכשיר, נפח האחסון שלו ולגרסה הנוכחית בה הוא נמצא.

אפליקציית השעון הייעודית
אפליקציית השעון הייעודית

בכניסה לאפליקציה הייעודית של השעון החכם, יבחינו המשתמשים בחנות אפליקציות ייעודית דרכה ניתן יהיה להוריד אפליקציות לשעון והיא לפי שעה ריקה מאפליקציות – אך סביר שנראה לא מעט כאלו בחודשים הראשונים שלאחר השקתו של השעון. מלבד זאת, באפליקציה ניתן לראות סרטונים אודות השעון כמו גם תהליך ייצורו ופרטים נוספים אודותיו.

מלבד אפליקציה ייעודית לצורך תמיכה בשעון החכם, מביאה עמה הגרסה החדשה מספר גדול של תיקוני באגים ותקלות שדווחו לאפל על-ידי מפתחיה. בין התיקונים ניתן למצוא תיקונים שונים הקשורים לגיבויים שנעשו בשרותי הענן של החברה, כמו גם שינויים מינוריים באפליקציית הבריאות החדשה שנוספה עם השקתה של iOS 8 ועוד. בנוסף, ניתנת כעת למשתמשים האפשרות לבחור את יחידות המדידה, כגון משקל וגובה, באפליקציית הבריאות עצמה.

קרא עוד:  המפרט המלא של ה-OnePlus 7T ו-7T Pro נחשף, ההשקה ב-10 באוקטובר

כבכל גרסה אותה משחררת החברה, גם הגרסה הנוכחית זמינה להורדה ישירות דרך מנגנון העדכונים מהאוויר (OTA) דרך אפליקציית ההגדרות במכשיר או לחילופין דרך תוכנת ה-iTunes הביתית.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.