כפי שציפינו, אפל שיחררה הערב את העדכון ל ל-iOS 6.1.2 המתקן את באג ה-Exchange בלוח שנה אשר גרם לזלילת סוללה ותקשורת רבה מול הרשת. העדכון מגיע לאחר השקה לא מוצלחת לגרסה 6.1 של מערכת ההפעלה iOS, אשר גורמת למכשירי האייפון 4S לריקון מהיר של הסוללה, תחילה לא היה ידוע מדוע נגרמת התקלה אך לאחר מספר ימים התגלתה התקלה – 'באג' במערכת ההפעלה גרם לשימוש מוגבר בשליחת הנתונים הנשלחים מהמכשיר כאשר מוגדר חשבון אקסציינג' (Exchange) אשר נפוץ בעת חיבור המכשיר דואר-אלקטורני הפנים-ארגוני. התקלה הייתה כה חמורה עד שחברת האינטרנט המיתולוגית 'אמריקה אונליין' (AOL) חסמה לעובדיה את האפשרות לסנכרן את המכשיר עם שרתי-האקסציינג' של החברה. בנוסף אליה מפעילות סלולר כמו 'וודאפון' (Vodafone) שלחו הודעות אזהרה למנויים לא לשדרג לגרסה 6.1 ולהמתין לגרסה הבאה.

למרות זאת, גם העדכון שהוצא לאחר מספר ימים לגרסה iOS 6.1.1 לא פתר את הבעיות שכן אפל הוציאו את עדכון זה ככל הנראה כדי לתקן באגים אחרים ולא טיפלו בבאג המרכזי. מיקרוסופט ניסתה לסייע בפתרונות שונים וכיצד יש לעקוף את הבאג במקרה שמשתמש בעל חשבון דואר ארגוני נתקל בו. אין עוד מידע האם העדכון 6.1.2 גם מתקן את באג נעילת המסך אשר מאפשר גישה לאנשי הקשר והתמונות גם כשהמכשיר נעול.

לעדכון המכשירים יש להיכנס לתפריט ההגדרות במכשיר ומשם לעדכוני תוכנה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.