על אף שמערכת ההפעלה iOS 7 שוחררה לפני מספר ימים בלבד, אפל (Apple) החלה כבר אמש לשחרר עדכון לגרסה 7.0.1.

לפי האתר phonearena, אחד מהמשתמשים סיפר לתר כי נכנס לסניף של חברת AT&T, ושם הוא החל לשחק עם מכשיר ה-iPhone 5C, מכשיר הביניים נחדש של אפל. אחרי מספר דקות של שימוש במכשיר, הוא שם לב שהמכשיר החל לקבל עדכון חדש שמספרו הוא 7.0.1. העדכון החדש כפי שניתן לראות בתמונה, מתקן מספר שגיאות ומוסיף כמה שיפורים.

על פי המקור העדכון מתקן מספר באגים שקשורים ל-Touch ID, חיישן טביעות האצבע החדש של ה-iPhone 5S, וכן מתקן מספר תקלות במנגנון רכישת האפליקציות ב-AppStore.

כפי שהזוכר לעיל, הגרסה המלאה של ה-iOS 7 שוחררה לפני 4 ימים בלבד, וקצת מוזר שאפל לא עלתה על התקלות האלו לפני השחרור, עם זאת עדיף מאוחר מאשר לעולם לא או עוד יותר מאוחר.

העדכון החדש יופיע רק במכשירים החדשים בחבורה ה-iPhone 5S/C. אם אתם בעלים גאים של האייפונים החדשים, אתם יכולים לעדכן אותם כבר עכשיו דרך ה-iTunes או המכשיר עצמו (OTA).

אפל מוסיפה שהיא עובדת על עדכון אבטחה שיסגור את הפרצה שמאפשרת לזרים עם גישה פיזית למכשיר מוגן באמצעות סיסמה להיכנס בקלות יחסית ולהוציא מידע ותמונות מהמכשיר. לעדכון זה נצטרך עדיין לחכות, אבל לאור העדכון המהיר ל-7.0.1, יש לקוות שלא מדובר בהמתנה ארוכה.