תקופה ארוכה שלא זכו לרענון משמעותי, משיקה כעת אפל (Apple) ליין חדש של נגני האייפוד הכוללים, בין השאר, מספר שינויים קוסמטיים כמו גם שיפורים רבים תחת מכסה המנוע.

הנגן הראשון שזוכה לשדרוג מהותי הינו ה-iPod Touch (אייפוד טאץ'), שמלבד השקת דגם חדש בנפח של 16 ג'יגה-בייט לפני כשנתיים, לא נעשה לו כל שדרוג. כעת, המכשיר החדש שזכה לשם iPod Tocuh 6 מצוייד בשבב ה-A8 בארכיטקטורת ה-64 ביט הקיימת החל ממכשיר ה-iPhone 5S, המשולב עם חיישן התנועה. כיאה לדגמי האייפונים האחרונים כמו גם מכשיר ה-iPad Air 2, גם הנגן החדש זוכה למצלמת iSight אחורית ברזולוציית 8 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית עם חיישן משופר לצילומי סלפי איכותיים יותר. מלבד זאת, ישנו צילום בוידאו ברזולוציית 1080p בקצב של 30 פריימים לשנייה וכמובן הוא גם יתמוך בפונקציית צילום בהילוך איטי בקצב של 240 פריימים לשנייה.

המכשיר החדש כולל את כל הפונקציות להן זכו הדורות הקודמים, כמו גם שרות המוזיקה החדש, ה-Apple Music, שהושק יחד עם גרסה 8.4 – הגרסה הנוכחית עלייה ירוץ ה-iPod Touch החדש.

כניסיון ליישר קו עם מכשירי האייפונים החדשים ודרישת השוק, הנגן זוכה גם בגרסה מוגדלת בנפח של 128 ג'יגה בייט, כשלצד זאת נשארת לבחירה גם את גרסת ה-32 ג'יגה בייט. האייפודים החדשים יושקו בצבעי ורוד, כסוף, כחול וזהב, כשמחיר הכניסה של דגם ה-16 ג'יגה בייט נשאר זהה ויעמוד על כ-199 דולרים.

קרא עוד:  ג'אברה הכריזה על אוזניות Elite Active 75t לספורט

בצד נגני המוזיקה הוותיקים, האייפוד שאפל והאייפוד נאנו שחלפה תהילת העולם שלהם, אלו זוכים אך ורק לצבעים מחודשים ביניהם ניתן למצוא את הצבע כחול כהה והורוד בהיר.