אפל (Apple) מסרה למשקיעיה את דוח ההכנסות הרבעוני שלה לתקופה שבין אפריל ליוני 2018. המספרים מעידים על מצבה הפיננסי המעולה של החברה, כמו גם הצלחה יחסית במכירות של iPhone X. בסך הכל מכרה אפל 43.1 מיליון מכשירים במהלך הרבעון השני של השנה הנוכחית, כרבע מהם מכשיר הדגל שלה. מחיר המכירה הממוצע ל-iPhone עלה ב-20% ל-724 דולרים מה שעזר מאוד לחברה להגיע להכנסות שיא חדשות – בסך הכל עומדות הכנסות החברה בקטגוריה זו על 29.91 מיליארד דולרים.

בצד המספרים החיוביים, נרשמה גם האטה מסוימת בקצב המכירות: עלייה של פחות מאחוז בכמות הטלפונים שהיא מכרה במונחים של שנה לשנה. עם זאת, אפל צופה זינוק של כ-18% ברבעון הרביעי של השנה שכבר יכלול את מכשירי הדור הבא שיוכרזו בספטמבר. אם ההערכות שלה יהיו נכונות ערכה הבורסאי של אפל יכול לעבור לראשונה את רף טריליון הדולרים, ויהפוך אותה לחברה הציבורית הראשונה אי-פעם שמגיעה לשווי שוק זה.

עוד מציינת אפל כי חטיבת השירותים שלה, זו הכוללת את שירות המוזיקה Apple Music, ממשיכה לצמוח בקצב מרשים עם עלייה של 31% בהכנסות לעומת השנה הקודמת. בהיבט של המוצרים הלבישים, הכוללים את שעוני Apple Watch ואוזניות ה-AirPods, היא זכתה לראות עלייה של כ-37% בהכנסות, אולם בגזרת הטאבלטים ממשיכה המגמה השלילית עם ירידה של כ-5% במכירות ה-iPad.