אבן ממשחק קרלינג, אשה עם צעיף, זומבי, מטפס הרים, פיה, בת ים, ג'ירפה וחגב הם רק הקצה של שורה ארוכה של ריגשונים (Emoji) שיצורפו לטובת משתמשי iPhone ו-iPad בעדכון הגדול הקרוב למערכת ההפעלה iOS 11.1. למעשה מדובר בתוספת של כמה מאות ריגשונים חדשים, וגם אם חלקם יוצגו כנהוג לפי חוקי התקינות הפוליטית בכמה צבעי גוף, עדיין מדובר בתוספת משמעותית ביותר.

לפי ההודעה הרשמית של אפל מדובר בתוספת של דמויות/צורות/תווים שאושרו בתקן Unicode 10, עם תוספת של ריגשונים שאושרו ב-World Emoji Day שנערך לפני כחודשיים וחצי. מאותו יום מיוחד צורפו ריגשונים כמו אשה עם צעיף ראש, הנקה, כריך ואגוז קוקוס, ועוד רבים אחרים.

בין השאר ניתן יהיה להשתמש בסימון ל-'אני אוהב/ת אותך' לפי שפת הסימנים האמריקאית.

הריגשונים החדשים כבר אמורים להיות כלולים בבטא השנייה ל-iOS 11.1 שתשוחרר במהלך השבוע. מעבר לכך לא הוסיפה אפל פרטים נוספים אודות העדכון המשמעותי הגדול הראשון, וזאת לאחר אחרי שכבר שחררה שני עדכונים קטנים.

הריגשונים החדשים ייכללו בסופו של דבר גם בעדכונים ל-macOS ו-watchOS.

מקור: אפל

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.