לאחר תקופה לא קצרה, היום, באופן רשמי, אפל (Apple) הודיעה על קליטתה של ביטס (Beats) אל תוך החברה. כזכור לכולנו, לפני מספר חודשים, אפל הודיעה על רכישתה של חברת ביטס בתמורה לסכום מפלצתי של 3 מיליארד דולר, מה שהפך לעסקה הכי גדולה של אפל בכל שנות קיומה, ובכלל לאחת העסקאות היקרות והמתוקשרות ביותר בעולם.

בטיזר שאפל פרסמה באתר הרשמי שלה, נאמרו הדברים הבאים: "היום אנחנו נרגשים לקבל באופן רשמי את Beats Music ו-Beats Electronics למשפחת אפל. למוזיקה תמיד היה מקום מיוחד בליבנו, ואנחנו נפעמים לאחד כוחות עם אנשים שאוהבים מוזיקה כמו שאנחנו אוהבים. מייסדי ביטס, דר. דרה וג'יימי אייאוויין יצרו מוצרים נהדרים שעזרו לאנשים להעמיק את קשרם אל המוזיקה. אנחנו נרגשים לעבוד ביחד עם הצוות בכדי לרומם את החוויה אפילו יותר. ואנחנו לא יכולים לחכות כדי לשמוע מה הלאה."

העסקה הושלמה לאחר שהרגולטור האמריקאי אישר אותה, והצטרף אל עוד מספר גורמים רשמיים ברחבי העולם שאישרו גם הם את העסקה מוקדם יותר. כצעד ייעול, אפל תפטר כ-200 עובדי Beats לאחר השלמת המעבר, אבל כבר יש לפי הדיווחים פירות ראשונים. לפי ה-The Wall Street Journal, איאן רוג'רס, מי ששירת כנשיא של Beats Music, יהיה אחראי לשירות הזרמת המוזיקה של אפל, ה-iTunes Radio, כשמקביל הוא יהיה גם אחראי ל-Beats Music, שירות הזרמת המוזיקה של ביטס עצמה. עם זאת, עדיין לא ברור האם לאפל יש כוונה לאחד בין שני המותגים, כשכן הם מציעים שירות זהה אחד לשני.