אפל תערוך מחר (ב') אירוע בו היא צפויה לחשוף את שירות הזרמת וידאו לפי דרישה, אולם מתברר כי זה לא הדבר היחידי אותו היא תציג שכן לפי דיווחים, היא גם תספק הצצה אל תכניותיה לכניסה לתחום המשחקים.

אפל לא צפויה להתחרות בגוגל (Google) שהכריזה בשבוע שעברה על Stdia, שהיא פלטפורמת הזרמת משחקים. במקום זאת אפל תתרכז בשירות מנויים שיאפשר למשתמשים להוריד משחקים באמצעות ה-App Store למכשירי ה-iPhone ו-iPad.

המנוי שיוצע בתשלום חודשי, יאפשר למי שירכוש אותו להוריד ולשחק כל משחק בתשלום שקיים בחנות. עם זאת, משחקים שמוצעים להורדה בחינם, כולל משחקים שמציעים רכישות פנימיות, לא ייכללו במסגרת המנוי הזה וימשיכו להופיע כמו כל אפליקציה אחרת בחנות

מדובר במהלך רחב אשר יכלול תוכן בתשלום שעד כה לא היה נגיש לחלק מהמשתמשים שנמנעו לרכוש משחקים בשל העלויות הגבוהות. מצד שני אפל אף צפויה להוריד מאחוזים שהיא גובה ממפתחים ואת הכסף תחלק בהתאם להכנסות מהמנויים בהתאם לזמן שהשחקנים ישהו במשחקים שלהם – ולא לפי מספר ההורדות.

לגבי שירות הוידאו שלה, לפי דיווחים הוא יחל במחיר של 9.99 דולר בחודש ויכלול גישה לערוצי פרימיום כמו HBO, Showtime ו-Starz ויהיה פתוח לכלל המשתמשים.