עובד חברת אפל בילה במועדון ה-Cava 22 בסן-פרנסיסקו ושכח על הבר דגם של מכשיר ה-iPhone 5. כן, זהו מחזה מדויק כמו מה שקרה שנה שעברה על הדגם של ה-iPhone  4.

לפי הדיווח, נראה עובד החברה שסיים את הבילוי, הגיע לביתו ולא מצא את המכשיר. עוד באותו הלילה, הוא ניסה להתקשר אל הבר מספר פעמים לבדוק האם נמצאה האבדה, אך נציגי הבר ענו לו בשלילה. לאחר כמה ימים, התקשר נציג אפל אל המשטרה האזורית, וביקש את עזרתם במציאת המכשיר האבוד. לטענתו של נציג אפל: המכשיר הינו יוצא מן הכלל ויקר ערך.

חברת אפל הצליחה לאתר את המכשיר בדירה קטנה באזור סן-פרנסיסקו. נציגי אפל והמשטרה הגיעו אל המקום ופגשו שם בחור כבן 20 שבילה גם הוא באותו הלילה בבר. הבחור הצעיר טען שאינו יודע דבר על המכשיר האבוד, המשטרה ערכה חיפוש בביתו של הנער הצעיר, החיפוש לא נמצא דבר ואף לא זכר למכשיר האבוד. רגע לפני צאתם מביתו הציע נציג אפל, בניסיון אחרון, סכום כסף רב ונכבד עבור האבדה, אך גם פה המזל לא האיר להם פנים- ומחוסר הצלחה לא נמצאה האבדה. לפי הדיווחים, המכשיר נמכר לקונה אנונימי ב-Craigslist, לוח יד שנייה באינטרנט, במחיר זעום של $200 בלבד.

יש לציין כי גם אפל וגם המשטרה המקומית מכחישים כל קשר לאירוע, ואנחנו שואלים את עצמנו האם זהו ניסיון שיווקי או בדיה של מישהו מהתחום. (מקור)

קרא עוד:  וידאו: זה מה שחשבנו על Galaxy Note 10 Plus

כתב: אבירן מרזוק.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.